WKF RANKING - RESULTS (INDIVIDUAL)
YOU HAVE MORE THAN ONE PROFILE? FOLLOW THIS LINK TO MERGE YOUR PROFILES.
35th European Junior & Cadet Karate Championships, 2008-02-15
Category
Rank
Lastname
Firstname
Country
Cadet +57 Kg (Female)
Cadet +57 Kg (Female)
1
PROUILLE
MARIE
FRANCE (FRA)
Cadet +57 Kg (Female)
2
BERNARDI
GIULIA
ITALY (ITA)
Cadet +57 Kg (Female)
3
VUJOSEVIC
DIJANA
MONTENEGRO (MNE)
Cadet +57 Kg (Female)
3
YAŞAR
ECE
TURKIYE (TUR)
Cadet +57 Kg (Female)
5
KRETSCHMER
SAMANTHA
GERMANY (GER)
Cadet +57 Kg (Female)
5
ANTONIJEVIC
NEVENA
SERBIA (SRB)
Cadet +57 Kg (Female)
7
PARRILLA MONROCLE
MARTA
SPAIN (ESP)
Cadet +57 Kg (Female)
7
ZAMECNÍKOVA
GABRIELA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet +57 Kg (Female)
BUTT
SAMANTHA
WALES (WAL)
Cadet +57 Kg (Female)
PRZADKA
BERENIKA
POLAND (POL)
Cadet +57 Kg (Female)
MANGELSCHOTS
ANCY
BELGIUM (BEL)
Cadet +57 Kg (Female)
SCHERYOVA
MAGDALENA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet +57 Kg (Female)
STEFANOVSKA
MONIKA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet +57 Kg (Female)
BRAZENKO
KRISTINA
ESTONIA (EST)
Cadet +57 Kg (Female)
KOUZILOU
PANAGIOTA
GREECE (GRE)
Cadet +57 Kg (Female)
MALOFEEVA
OLGA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet +57 Kg (Female)
SADKOVA
OKSANA
UKRAINE (UKR)
Cadet +57 Kg (Female)
STAMENOVA
LYUBINA
BULGARIA (BUL)
Cadet +57 Kg (Female)
MURMANE
SANITA
LATVIA (LAT)
Cadet +57 Kg (Female)
ALIC
EDINA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet +57 Kg (Female)
VAN SCHAIK
ESTHER
NETHERLANDS (NED)
Cadet +57 Kg (Female)
FENSHOLDT
LOUISE
DENMARK (DEN)
Cadet +57 Kg (Female)
LENARD
MAJA
CROATIA (CRO)
Cadet +57 Kg (Female)
RODDEN
STEPHANIE
SCOTLAND (SCO)
Cadet +57 Kg (Female)
SMITH
RIO
ENGLAND (ENG)
Cadet +57 Kg (Female)
METZGER
SANDRA
HUNGARY (HUN)
Cadet +57 Kg (Female)
PILLOUD
COLINE
SWITZERLAND (SUI)
Cadet +57 Kg (Female)
SVARC
INES
SLOVENIA (SLO)
Cadet +57 Kg (Female)
ARONEN
EMMA
FINLAND (FIN)
Cadet +75 Kg (Male)
Cadet +75 Kg (Male)
1
LUCIC
DANILO
MONTENEGRO (MNE)
Cadet +75 Kg (Male)
2
MITIC
VLADIMIR
SERBIA (SRB)
Cadet +75 Kg (Male)
3
YEREBAKAN
HAKAN
TURKIYE (TUR)
Cadet +75 Kg (Male)
3
MARGARITOPOULOS
DIMITRIOS
GREECE (GRE)
Cadet +75 Kg (Male)
5
DEL RIO
SAULE
ENGLAND (ENG)
Cadet +75 Kg (Male)
5
HEYDARLI
ORKHAN
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet +75 Kg (Male)
7
JONJIC
ROMANO
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet +75 Kg (Male)
7
ATENCIA GODOY
MIGUEL ANGEL
SPAIN (ESP)
Cadet +75 Kg (Male)
MELIK
FILIP
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet +75 Kg (Male)
BENDIAB
SALIM
FRANCE (FRA)
Cadet +75 Kg (Male)
NOSATS
IGOR
ESTONIA (EST)
Cadet +75 Kg (Male)
DI BELLO
LORIS
ITALY (ITA)
Cadet +75 Kg (Male)
WOOD
AARON
SCOTLAND (SCO)
Cadet +75 Kg (Male)
GRINEVICH
ANDREI
BELARUS (BLR)
Cadet +75 Kg (Male)
LADIN
DMITRY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet +75 Kg (Male)
TOMAZIN
MATEJ
CROATIA (CRO)
Cadet +75 Kg (Male)
HOLUBKO
BOHDAN
UKRAINE (UKR)
Cadet +75 Kg (Male)
KUN
ZOLTAN
HUNGARY (HUN)
Cadet +75 Kg (Male)
ZELTINS
ROBERTS
LATVIA (LAT)
Cadet +75 Kg (Male)
MESNAOUI
ILIACE
BELGIUM (BEL)
Cadet +75 Kg (Male)
DE-WEERD
DYLAN
NETHERLANDS (NED)
Cadet +75 Kg (Male)
ORPHANOS
TZIOVANIS
CYPRUS (CYP)
Cadet +75 Kg (Male)
KHUKHUNASHVILI
GIORGI
GEORGIA (GEO)
Cadet +75 Kg (Male)
ZELINA
IGOR
SLOVAKIA (SVK)
Cadet +75 Kg (Male)
LU
HONG
DENMARK (DEN)
Cadet -51 Kg (Female)
Cadet -51 Kg (Female)
1
YAKAN
TUBA
TURKIYE (TUR)
Cadet -51 Kg (Female)
2
BARRAGAO
ALEXIA
FRANCE (FRA)
Cadet -51 Kg (Female)
3
BUJAN
DAMIRA
CROATIA (CRO)
Cadet -51 Kg (Female)
3
KOZLACHKOVA
SVETLANA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -51 Kg (Female)
5
KOULINKOVITCH
MARIYA
BELARUS (BLR)
Cadet -51 Kg (Female)
5
RASTELLI
GIULIA
ITALY (ITA)
Cadet -51 Kg (Female)
7
MAKHARADZE
TAMAR
GEORGIA (GEO)
Cadet -51 Kg (Female)
7
MILIVOJCEVIC
JELENA
SERBIA (SRB)
Cadet -51 Kg (Female)
DUKIC
MARTA
MONTENEGRO (MNE)
Cadet -51 Kg (Female)
NOSKEOVA
ZANETA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -51 Kg (Female)
RICHARDSON
SOPHIE
ENGLAND (ENG)
Cadet -51 Kg (Female)
TESANOVIC
BORISLAVA
SLOVENIA (SLO)
Cadet -51 Kg (Female)
CHRISTIANSEN
DESIREE
GERMANY (GER)
Cadet -51 Kg (Female)
MOLNAR
REKA
HUNGARY (HUN)
Cadet -51 Kg (Female)
HUSKIC
ENA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -51 Kg (Female)
MACLEAN
CHLOE
SCOTLAND (SCO)
Cadet -51 Kg (Female)
MARINESCU
CRISTINA IOANA
ROMANIA (ROU)
Cadet -51 Kg (Female)
SPANOTHIMNIOU
PANAGIOTA
GREECE (GRE)
Cadet -51 Kg (Female)
ERGUEVEN
EDA
AUSTRIA (AUT)
Cadet -51 Kg (Female)
POURJAM
SARA
DENMARK (DEN)
Cadet -51 Kg (Female)
MAMMADOVA
AYNUR
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet -51 Kg (Female)
SÁNCHEZ
ROCÍO
SPAIN (ESP)
Cadet -51 Kg (Female)
WOBMANN
MARINA
SWITZERLAND (SUI)
Cadet -51 Kg (Female)
BOTUNOVA
BARBORA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -57 Kg (Female)
Cadet -57 Kg (Female)
1
MESSERSCHMIDT
JANA
GERMANY (GER)
Cadet -57 Kg (Female)
2
BARRE
STEPHANIE
FRANCE (FRA)
Cadet -57 Kg (Female)
3
OTTEN
STEPHANIE
BELGIUM (BEL)
Cadet -57 Kg (Female)
3
MAURIZZI
VERONICA
ITALY (ITA)
Cadet -57 Kg (Female)
5
SOFTIC
DZENANA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -57 Kg (Female)
5
MELNIK
ZHANNA
UKRAINE (UKR)
Cadet -57 Kg (Female)
7
CHARALAMPIDOU
LYDIA VARVARA
GREECE (GRE)
Cadet -57 Kg (Female)
7
GFELLER
JANA
SWITZERLAND (SUI)
Cadet -57 Kg (Female)
YILDIRIMER
ASUNUR
TURKIYE (TUR)
Cadet -57 Kg (Female)
CVRKOTA
SANJA
SERBIA (SRB)
Cadet -57 Kg (Female)
BRUNSTAD
GITTE
NORWAY (NOR)
Cadet -57 Kg (Female)
HULL
REISHA
ENGLAND (ENG)
Cadet -57 Kg (Female)
LENARD
ANA
CROATIA (CRO)
Cadet -57 Kg (Female)
ANGELOVA
EMANUELA
BULGARIA (BUL)
Cadet -57 Kg (Female)
VEITHOVA
LUCIE
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -57 Kg (Female)
HANSEN
CARINA
DENMARK (DEN)
Cadet -57 Kg (Female)
LANGOSOVA
JULIA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -57 Kg (Female)
SAKKI
MORFO
CYPRUS (CYP)
Cadet -57 Kg (Female)
TRAFIMOVA
ANNA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -57 Kg (Female)
BUCHNER
GEORGIA
AUSTRIA (AUT)
Cadet -57 Kg (Female)
KRASSOVARI
KITTY
HUNGARY (HUN)
Cadet -57 Kg (Female)
PATON
NATASHA
WALES (WAL)
Cadet -57 Kg (Female)
TESANOVIC
LJUBINKA
SLOVENIA (SLO)
Cadet -57 Kg (Female)
ANTON
AINHOA
SPAIN (ESP)
Cadet -60 Kg (Male)
Cadet -60 Kg (Male)
1
KAYA
AYKUT
TURKIYE (TUR)
Cadet -60 Kg (Male)
2
HORVÁTH
OTTÓ
HUNGARY (HUN)
Cadet -60 Kg (Male)
3
ĆURIĆ
MLADEN
SERBIA (SRB)
Cadet -60 Kg (Male)
3
KALNINS
KALVIS
LATVIA (LAT)
Cadet -60 Kg (Male)
5
POKORNY
STEFAN
AUSTRIA (AUT)
Cadet -60 Kg (Male)
5
KUKULJAC
ZULFO
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -60 Kg (Male)
7
BAJRAMI
KUJTIM
SWITZERLAND (SUI)
Cadet -60 Kg (Male)
7
AJELLO
MATHIEU
FRANCE (FRA)
Cadet -60 Kg (Male)
MULHOLLAND
MARK
IRELAND (IRL)
Cadet -60 Kg (Male)
PIRAS
RAPHAEL
BELGIUM (BEL)
Cadet -60 Kg (Male)
RYDZEWSKI
MATEUSZ
POLAND (POL)
Cadet -60 Kg (Male)
TOSOUNIDIS
GEORGIOS
GREECE (GRE)
Cadet -60 Kg (Male)
LEBEDEV
ARTEM
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -60 Kg (Male)
CULA
MARTIN
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -60 Kg (Male)
MILAN
JAN
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -60 Kg (Male)
GOMEZ GARCIA
MATIAS
SPAIN (ESP)
Cadet -60 Kg (Male)
PHAM
KIM NHAT
NETHERLANDS (NED)
Cadet -60 Kg (Male)
KOVACEVIC
HARIS
CROATIA (CRO)
Cadet -60 Kg (Male)
REES
SEAN
WALES (WAL)
Cadet -60 Kg (Male)
TANCOCK
ASHLEY
ENGLAND (ENG)
Cadet -60 Kg (Male)
LAPPALAINEN
ANTTI
FINLAND (FIN)
Cadet -60 Kg (Male)
BABALASHVILI
GIORGI
GEORGIA (GEO)
Cadet -60 Kg (Male)
WILSON
SCOTT
SCOTLAND (SCO)
Cadet -60 Kg (Male)
FERNANDES
PEDRO
PORTUGAL (POR)
Cadet -60 Kg (Male)
MUSAYEV
MUSA
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet -60 Kg (Male)
IVANOVIC
NEMANJA
MONTENEGRO (MNE)
Cadet -60 Kg (Male)
KHAKHULA
OLEKSANDR
UKRAINE (UKR)
Cadet -60 Kg (Male)
STEFANOV
LYUBEN
BULGARIA (BUL)
Cadet -60 Kg (Male)
MARQESHI
HALIL
ALBANIA (ALB)
Cadet -60 Kg (Male)
VASTOLA
ANTONIO
ITALY (ITA)
Cadet -65 Kg (Male)
Cadet -65 Kg (Male)
1
EGIAZARYAN
GRACH
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -65 Kg (Male)
2
KELBASSA
FALK
GERMANY (GER)
Cadet -65 Kg (Male)
3
MUHOVIC
MERIS
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -65 Kg (Male)
3
GULIYEV
MAHAMMAD
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet -65 Kg (Male)
5
KAFOUROS
GEORGIOS
GREECE (GRE)
Cadet -65 Kg (Male)
5
ANDOV
STEFAN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -65 Kg (Male)
7
KRSTIN
ZELJKO
SERBIA (SRB)
Cadet -65 Kg (Male)
7
SIROGLU
ADIL ALI
TURKIYE (TUR)
Cadet -65 Kg (Male)
SKRIVERS
EDGARS
LATVIA (LAT)
Cadet -65 Kg (Male)
KEENAN
MICHAEL
NORTHERN IRELAND (NIR)
Cadet -65 Kg (Male)
AUINGER
VINCENT
AUSTRIA (AUT)
Cadet -65 Kg (Male)
VIRÁG
ANDRÁS
HUNGARY (HUN)
Cadet -65 Kg (Male)
MC ALEENAN
DECLAN
IRELAND (IRL)
Cadet -65 Kg (Male)
BRASANAC
NEMANJA
MONTENEGRO (MNE)
Cadet -65 Kg (Male)
DICKSON
CRAIG
SCOTLAND (SCO)
Cadet -65 Kg (Male)
GRIFNEE
PIERRE
BELGIUM (BEL)
Cadet -65 Kg (Male)
PASHANOV
AZARYA
ISRAEL (ISR)
Cadet -65 Kg (Male)
BJERREGAARD
MIKE
DENMARK (DEN)
Cadet -65 Kg (Male)
VASEUR
VINCENT
NETHERLANDS (NED)
Cadet -65 Kg (Male)
MARTIN
JONAS
SWITZERLAND (SUI)
Cadet -65 Kg (Male)
CASTANEDA BRONCHUT
JUAN ANTONIO
SPAIN (ESP)
Cadet -65 Kg (Male)
MUMMA
GERMAN
ESTONIA (EST)
Cadet -65 Kg (Male)
GRANAT
MAREK
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -65 Kg (Male)
POPELKA
ROBIN
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -65 Kg (Male)
JOSEPHINE
TYRONE
ENGLAND (ENG)
Cadet -65 Kg (Male)
BENAYAD
OUALID
FRANCE (FRA)
Cadet -65 Kg (Male)
TARASENKO
ROSTYSLAV
UKRAINE (UKR)
Cadet -65 Kg (Male)
KEINANEN
VALTTERI
FINLAND (FIN)
Cadet -65 Kg (Male)
MAMAGULASHVILI
ZURAB
GEORGIA (GEO)
Cadet -65 Kg (Male)
VITAGLIANO
MARCO
ITALY (ITA)
Cadet -65 Kg (Male)
BUDIMIR
MARIO
CROATIA (CRO)
Cadet -65 Kg (Male)
PETKOV
BORISLAV
BULGARIA (BUL)
Cadet -75 Kg (Male)
Cadet -75 Kg (Male)
1
USDA
AYKUT
TURKIYE (TUR)
Cadet -75 Kg (Male)
2
SUJKOVIC
HARIS
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -75 Kg (Male)
3
STIJOVIC
IVAN
SERBIA (SRB)
Cadet -75 Kg (Male)
3
LIVADA
JOSIP
CROATIA (CRO)
Cadet -75 Kg (Male)
5
PODBORODNIKOV
SERGEY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -75 Kg (Male)
5
SPINA
FREDERIC
FRANCE (FRA)
Cadet -75 Kg (Male)
7
AMROUN
MIKAEL
NORWAY (NOR)
Cadet -75 Kg (Male)
7
LUCIC
SIMO
MONTENEGRO (MNE)
Cadet -75 Kg (Male)
LEILER
MANUEL
AUSTRIA (AUT)
Cadet -75 Kg (Male)
MCDONALD
CHRISTOPHER
SCOTLAND (SCO)
Cadet -75 Kg (Male)
BUELGA SUAREZ
JORGE
SPAIN (ESP)
Cadet -75 Kg (Male)
CASWELL
JOSHUA
IRELAND (IRL)
Cadet -75 Kg (Male)
FRANCIS
ADAM
ENGLAND (ENG)
Cadet -75 Kg (Male)
TADISSI
YVES MARTIAL
HUNGARY (HUN)
Cadet -75 Kg (Male)
AMEQRAN
YASSINE
BELGIUM (BEL)
Cadet -75 Kg (Male)
WALTERT
MARCO
SWITZERLAND (SUI)
Cadet -75 Kg (Male)
KAZEVMAN
GILL
ISRAEL (ISR)
Cadet -75 Kg (Male)
BOUSOULAS
KONSTANTINOS
GREECE (GRE)
Cadet -75 Kg (Male)
OTTO
ANDREAS
DENMARK (DEN)
Cadet -75 Kg (Male)
BURIC
ISMAIL
GERMANY (GER)
Cadet -75 Kg (Male)
ELJASANS
DAVIDS
LATVIA (LAT)
Cadet -75 Kg (Male)
STIFU
ANDI
ROMANIA (ROU)
Cadet -75 Kg (Male)
SZOMOR
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -75 Kg (Male)
JANASHVILI
DAVID
GEORGIA (GEO)
Cadet -75 Kg (Male)
VATYLIOTIS
NICOLAOS
CYPRUS (CYP)
Cadet -75 Kg (Male)
BALAYEV
SALMAN
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet -75 Kg (Male)
ORETTI
FILIPPO
ITALY (ITA)
Cadet -75 Kg (Male)
BURDA
DANIEL
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -75 Kg (Male)
DIMITROV
DEYAN
BULGARIA (BUL)
Cadet -75 Kg (Male)
HADRIBEAJ
ADRIAN
ALBANIA (ALB)
Cadet Kata Female
Cadet Kata Female
1
POCI
GIADA
ITALY (ITA)
Cadet Kata Female
2
KURZ
FRANZISKA
GERMANY (GER)
Cadet Kata Female
3
MARTINEZ QUINTERO
PATRICIA
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Female
3
KENNY
ASHLEIGH
ENGLAND (ENG)
Cadet Kata Female
5
CULENOVA
MONIKA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Female
5
IPPOLITOVA
DARIA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kata Female
7
CARREIRA
DIANA
PORTUGAL (POR)
Cadet Kata Female
7
ADAM
KATALIN
HUNGARY (HUN)
Cadet Kata Female
STEPANOVIC
IVANA
SERBIA (SRB)
Cadet Kata Female
VILINCHUK
IANA
UKRAINE (UKR)
Cadet Kata Female
MELMER
ILLARIA
LUXEMBOURG (LUX)
Cadet Kata Female
BARBOTIN
MATHILDE
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Female
NEKIC
NIKOLINA
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Female
CHUPRYS
ANASTASIYA
BELARUS (BLR)
Cadet Kata Female
GURBANOVA
ADILA
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet Kata Female
KOVACEVIC
TAMARA
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kata Female
SPIRKOSKA
ZORICA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kata Female
THAJER
JOHANNA
AUSTRIA (AUT)
Cadet Kata Female
AKARSU
KUBRA
TURKIYE (TUR)
Cadet Kata Female
MOTTUS
MAARE
ESTONIA (EST)
Cadet Kata Female
OTTEN
STEPHANIE
BELGIUM (BEL)
Cadet Kata Female
FRENKEL
AVITAL
ISRAEL (ISR)
Cadet Kata Female
SOUSA
NATHALIE
NETHERLANDS (NED)
Cadet Kata Female
LENNON
JUSTICE
SCOTLAND (SCO)
Cadet Kata Female
STRANDQVIST
MIMMIE
SWEDEN (SWE)
Cadet Kata Female
VITANOVA
GERGANA
BULGARIA (BUL)
Cadet Kata Female
MICHELSEN
LOUISE
DENMARK (DEN)
Cadet Kata Female
BULATOVIC
MITRA
MONTENEGRO (MNE)
Cadet Kata Female
NOVAKOVA
DENISA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kata Female
PRZADKA
BERENIKA
POLAND (POL)
Cadet Kata Male
Cadet Kata Male
1
CARBONELL LOPEZ
JOSE MANUEL
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Male
2
SOFUOĞLU
METIN
TURKIYE (TUR)
Cadet Kata Male
3
URIK
MATEJ
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Male
3
DI GENNARO
GIUSEPPE
ITALY (ITA)
Cadet Kata Male
5
ANTONIOU
ANDREAS
FINLAND (FIN)
Cadet Kata Male
5
POGNON
KEVIN
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Male
7
SCOBIE
LEWIS
SCOTLAND (SCO)
Cadet Kata Male
7
ZIEGLER
MIROSLAV
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kata Male
KEKOVIC
VLADAN
MONTENEGRO (MNE)
Cadet Kata Male
TSAKATANIS
NIKOLAOS
GREECE (GRE)
Cadet Kata Male
VUJIK
ALEKSANDAR
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kata Male
LYUBENOV
MARTIN
BULGARIA (BUL)
Cadet Kata Male
MULHOLLAND
MARK
IRELAND (IRL)
Cadet Kata Male
EYVAZOV
ELVIN
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet Kata Male
JESOVNIK
GREGOR
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kata Male
SZENASI
GERGELY ZOLTAN
HUNGARY (HUN)
Cadet Kata Male
LARSEN
KENNY
DENMARK (DEN)
Cadet Kata Male
ANTOL
MARCIN
POLAND (POL)
Cadet Kata Male
MONTEIRO
PEDRO
PORTUGAL (POR)
Cadet Kata Male
BERIC
MLADEN
SERBIA (SRB)
Cadet Kata Male
HAINS
GARETH
ENGLAND (ENG)
Cadet Kata Male
STOLAR
TOMISLAV
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Male
KLIMASHEUSKI
VADZIM
BELARUS (BLR)
Cadet Kata Male
TSOY
SERGEY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kata Male
WACHTER
MARTIN
GERMANY (GER)
Cadet Kata Male
MASSAROTTI
SANDRO
SWITZERLAND (SUI)
Cadet Kata Male
NYHOLM
ROBIN
SWEDEN (SWE)
Cadet Kata Male
AUINGER
VINCENT
AUSTRIA (AUT)
Cadet Kata Male
GRIFNEE
PIERRE
BELGIUM (BEL)
Cadet Kumite Male -70 kg
Cadet Kumite Male -70 kg
1
VISKUP
VIKTOR
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kumite Male -70 kg
2
MORENO PAZ
FERNANDO
SPAIN (ESP)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
LETANG
JOACHIM
FRANCE (FRA)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
VUKOVIC
SENAD
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
PHILBIN
CALLUM
IRELAND (IRL)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
GROZDANOV
PHILIP
HUNGARY (HUN)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
KONEVSKI
ZORAN
CROATIA (CRO)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
MAATOUG
ANIS
DENMARK (DEN)
Cadet Kumite Male -70 kg
WERNER
KIM ANDRE
NORWAY (NOR)
Cadet Kumite Male -70 kg
MIHAILOVIC
LJUBISA
MONTENEGRO (MNE)
Cadet Kumite Male -70 kg
ALIYEV
NOVRUZ
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet Kumite Male -70 kg
NEGATUROV
DMYTRO
UKRAINE (UKR)
Cadet Kumite Male -70 kg
CIVCIEV
ZORAN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kumite Male -70 kg
RETZLAFF
CHRISTOPH
GERMANY (GER)
Cadet Kumite Male -70 kg
SOYYIGIT
OSMAN NIHAT
TURKIYE (TUR)
Cadet Kumite Male -70 kg
MCANULTY
GERARD
NORTHERN IRELAND (NIR)
Cadet Kumite Male -70 kg
ALEXANDROU
PHILIPPOS
CYPRUS (CYP)
Cadet Kumite Male -70 kg
BOLTON
DAVID
SCOTLAND (SCO)
Cadet Kumite Male -70 kg
ŠMAJCL
FILIP
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kumite Male -70 kg
TIMOTIJEVIC
VLADIMIR
SERBIA (SRB)
Cadet Kumite Male -70 kg
YALOVETSKAS
ALEXANDR
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kumite Male -70 kg
MIR
ALES
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kumite Male -70 kg
BABECKI
ALEXANDRE
SWITZERLAND (SUI)
Cadet Kumite Male -70 kg
PETERSEN
RAFAEL
NETHERLANDS (NED)
Cadet Kumite Male -70 kg
SELL
ALEX
ENGLAND (ENG)
Cadet Kumite Male -70 kg
CVETANOVICS
ALEKSANDRS
LATVIA (LAT)
Cadet Kumite Male -70 kg
STOYANOV
PAVEL
BULGARIA (BUL)
Junior +60 Kg (Female)
Junior +60 Kg (Female)
1
GÜLER
HÜSNIYE
TURKIYE (TUR)
Junior +60 Kg (Female)
2
VIZCAINO GONZALEZ
CRISTINA
SPAIN (ESP)
Junior +60 Kg (Female)
3
HURRY
KATIE
ENGLAND (ENG)
Junior +60 Kg (Female)
3
CHIARI
MARIVIN
ITALY (ITA)
Junior +60 Kg (Female)
5
CLAVIEN
FANNY
SWITZERLAND (SUI)
Junior +60 Kg (Female)
5
AIT IBRAHIM
NADEGE
ALGERIA (ALG)
Junior +60 Kg (Female)
7
QERETI
TRINGA
ALBANIA (ALB)
Junior +60 Kg (Female)
7
DUCOVA
IVANA
SLOVAKIA (SVK)
Junior +60 Kg (Female)
WOOD
LAURA
FINLAND (FIN)
Junior +60 Kg (Female)
STEFANOVSKA
NATASHA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior +60 Kg (Female)
IBRAHIMPASIC
SANDRA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +60 Kg (Female)
ABERER
NATASCHA
AUSTRIA (AUT)
Junior +60 Kg (Female)
MARKOVIC
DRAGANA
MONTENEGRO (MNE)
Junior +60 Kg (Female)
CELAN BUJAS
ANAMARIJA
CROATIA (CRO)
Junior +60 Kg (Female)
CSANYI
ALETTA
HUNGARY (HUN)
Junior +60 Kg (Female)
PANETSIDOU
VASILIKI
GREECE (GRE)
Junior +60 Kg (Female)
SEROGINA
ANITA
UKRAINE (UKR)
Junior +60 Kg (Female)
ORZECHOWSKA
DARIA
POLAND (POL)
Junior +60 Kg (Female)
GANEVA
BORISLAVA
BULGARIA (BUL)
Junior +60 Kg (Female)
JELER
MARIJA
SLOVENIA (SLO)
Junior +60 Kg (Female)
BERROUBA
HANINA
NETHERLANDS (NED)
Junior +60 Kg (Female)
PADUANO
MARISA
GERMANY (GER)
Junior +60 Kg (Female)
FOSTER
MICHAELA
WALES (WAL)
Junior +60 Kg (Female)
THOMASSEN
CAROLINE
NORWAY (NOR)
Junior +60 Kg (Female)
STYLIANOU
AVGOUSTINA
CYPRUS (CYP)
Junior +60 Kg (Female)
HAPNAROVA
ZUZANA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior +60 Kg (Female)
JACOBY
TINA
DENMARK (DEN)
Junior +60 Kg (Female)
OGNJENOVIC
JOVANA
SERBIA (SRB)
Junior +60 Kg (Female)
PODBORODNIKOVA
EVGENIYA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +80 Kg (Male)
Junior +80 Kg (Male)
1
VIZUETE FERNANDEZ
JAGOBA
SPAIN (ESP)
Junior +80 Kg (Male)
2
HORNE
JONATHAN
GERMANY (GER)
Junior +80 Kg (Male)
3
ERSEKER
YUNUS
TURKIYE (TUR)
Junior +80 Kg (Male)
3
BOZIC
GORAN
CROATIA (CRO)
Junior +80 Kg (Male)
5
MASOVIC
ELVIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +80 Kg (Male)
5
HOLT
JAMIE
ENGLAND (ENG)
Junior +80 Kg (Male)
7
TABAK
JURAJ
SLOVAKIA (SVK)
Junior +80 Kg (Male)
7
HUOT
QUENTIN
FRANCE (FRA)
Junior +80 Kg (Male)
PUGLISI
MARCO
SWITZERLAND (SUI)
Junior +80 Kg (Male)
GERASIMOVS
VADIMS
LATVIA (LAT)
Junior +80 Kg (Male)
STEFANOV
JUGOSLAV
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior +80 Kg (Male)
IVANOVIC
ALEKSANDAR
SERBIA (SRB)
Junior +80 Kg (Male)
TABAKOVIC
OMER
SLOVENIA (SLO)
Junior +80 Kg (Male)
OLEDZKI
KACPER
POLAND (POL)
Junior +80 Kg (Male)
SGARBINI
DANIELE
ITALY (ITA)
Junior +80 Kg (Male)
IAKYMENKO
SERGII
UKRAINE (UKR)
Junior +80 Kg (Male)
LE-FEBRE
NICKY
NETHERLANDS (NED)
Junior +80 Kg (Male)
MESTRE
NUNO
PORTUGAL (POR)
Junior +80 Kg (Male)
REICH
TOMAS
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior +80 Kg (Male)
HAJIYEV
SABUHI
AZERBAIJAN (AZE)
Junior +80 Kg (Male)
SVENDSEN
MIKKEL
DENMARK (DEN)
Junior +80 Kg (Male)
KUN
PETER
HUNGARY (HUN)
Junior +80 Kg (Male)
TAHIRI
KRESNIK
MONTENEGRO (MNE)
Junior +80 Kg (Male)
MEGRABYAN
ASKANAZ
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Female)
Junior -60 Kg (Female)
1
TAZIDINOVA
ANJELA
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Female)
2
FORESTI
VERONICA
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Female)
3
ABAKOC
SEVAL
TURKIYE (TUR)
Junior -60 Kg (Female)
3
LASSINGLEITNER
FRUZSINA
HUNGARY (HUN)
Junior -60 Kg (Female)
5
DUKIC
TANJA
MONTENEGRO (MNE)
Junior -60 Kg (Female)
5
DABROWSKA
MARTA
POLAND (POL)
Junior -60 Kg (Female)
7
TSELIOU
ASTERO
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Female)
7
BOBKOVA
KAROLINA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -60 Kg (Female)
GORICAJ
IVANA
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Female)
AIT IBRAHIM
SARAH
FRANCE (FRA)
Junior -60 Kg (Female)
LIND
KIRSTINE
DENMARK (DEN)
Junior -60 Kg (Female)
BOYKO
NATALIYA
UKRAINE (UKR)
Junior -60 Kg (Female)
OKANOVIC
DIJANA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -60 Kg (Female)
CRISTIAN
GEORGIANA ANDREEA
ROMANIA (ROU)
Junior -60 Kg (Female)
SEGURA
THAIS
ANDORRA (AND)
Junior -60 Kg (Female)
MUZALEVSKAYA
OLGA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Female)
CAMPBELL
LAUREN
IRELAND (IRL)
Junior -60 Kg (Female)
DONNELLY
SARAH
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Female)
PETRESCU
DIANA
ISRAEL (ISR)
Junior -60 Kg (Female)
SÜESS
BETTINA
SWITZERLAND (SUI)
Junior -60 Kg (Female)
FERNANDEZ LOPEZ
KAREN
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Female)
WEERDENBURG
LINDSEY
NETHERLANDS (NED)
Junior -60 Kg (Female)
BERGA
GITA
LATVIA (LAT)
Junior -60 Kg (Female)
KUBINSKA
DAGMARA
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Female)
MILENKOVIC
DANIJELA
SERBIA (SRB)
Junior -60 Kg (Female)
BOYLE
EMMA
SCOTLAND (SCO)
Junior -60 Kg (Female)
PEREIRA
ANDREIA
PORTUGAL (POR)
Junior -60 Kg (Female)
EL KANFOUD
NATALIE
AUSTRIA (AUT)
Junior -60 Kg (Female)
SELIMI
VELERDA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -60 Kg (Male)
Junior -60 Kg (Male)
1
AININE
SOFIANE
FRANCE (FRA)
Junior -60 Kg (Male)
2
KRSTIN
IGOR
SERBIA (SRB)
Junior -60 Kg (Male)
3
PAPANIKOLAOU
CHRISTOS
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Male)
3
SCOTT
ROBERT
WALES (WAL)
Junior -60 Kg (Male)
5
KURT
HASAN
TURKIYE (TUR)
Junior -60 Kg (Male)
5
KAMPAROV
RUSTAM
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Male)
7
MATEVOSJAN
DAVID
ESTONIA (EST)
Junior -60 Kg (Male)
7
KULBA
VITALIY
UKRAINE (UKR)
Junior -60 Kg (Male)
DABOVIC
JOZO
MONTENEGRO (MNE)
Junior -60 Kg (Male)
OREFICE
STEFANO
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Male)
GONCALVES
PAULO
PORTUGAL (POR)
Junior -60 Kg (Male)
HYSA
LEDIAN
ALBANIA (ALB)
Junior -60 Kg (Male)
GULIYEV
ISMAYIL
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -60 Kg (Male)
URDIALES CENTURION
SERGIO
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Male)
LINDBERG
ANDREAS
SWEDEN (SWE)
Junior -60 Kg (Male)
MURPHY
FRANCIS
SCOTLAND (SCO)
Junior -60 Kg (Male)
POLZER
LUKAS
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -60 Kg (Male)
DIKOV
PLAMEN
BULGARIA (BUL)
Junior -60 Kg (Male)
HORVAT
NIKOLA
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Male)
THALES
JONATHAN
BELGIUM (BEL)
Junior -60 Kg (Male)
KYRIAKIDES
ARISTOS
CYPRUS (CYP)
Junior -60 Kg (Male)
MOOR
ALEXANDER
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Male)
DAVIDOV
NISSON
ISRAEL (ISR)
Junior -60 Kg (Male)
HARRIS
CHRIS
ENGLAND (ENG)
Junior -65 Kg (Male)
Junior -65 Kg (Male)
1
SERINO
SALVATORE
ITALY (ITA)
Junior -65 Kg (Male)
2
KASERER
THOMAS
AUSTRIA (AUT)
Junior -65 Kg (Male)
3
LUSIJA
TARIK
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -65 Kg (Male)
3
GIDAKOS
NIKOLAOS
GREECE (GRE)
Junior -65 Kg (Male)
5
TOLI
XHINO
ALBANIA (ALB)
Junior -65 Kg (Male)
5
RGHIOUI
AZEDIN
FRANCE (FRA)
Junior -65 Kg (Male)
7
SALIHU
SHQIPRIM
SWITZERLAND (SUI)
Junior -65 Kg (Male)
7
KERIMOV
RUFET
ESTONIA (EST)
Junior -65 Kg (Male)
LUTKEVICS
ARTURS
LATVIA (LAT)
Junior -65 Kg (Male)
BELOZERTSEV
KONSTANTIN
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -65 Kg (Male)
ZAKHNINI
JALLAL
BELGIUM (BEL)
Junior -65 Kg (Male)
PASANEN
LAURI
FINLAND (FIN)
Junior -65 Kg (Male)
DIÓSZEGI
BENCE
HUNGARY (HUN)
Junior -65 Kg (Male)
PINHASOV
ARTUR
ISRAEL (ISR)
Junior -65 Kg (Male)
VANJA
GRUEVSKI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -65 Kg (Male)
JONES
RHYS
WALES (WAL)
Junior -65 Kg (Male)
KEMALOGLU
OMER
TURKIYE (TUR)
Junior -65 Kg (Male)
WYLLIE
MARK
SCOTLAND (SCO)
Junior -65 Kg (Male)
NIKULIN
ILLYA
UKRAINE (UKR)
Junior -65 Kg (Male)
CANHAM
THOMAS
ENGLAND (ENG)
Junior -65 Kg (Male)
PETROV
THEODOR
BULGARIA (BUL)
Junior -65 Kg (Male)
JABBARLI
VUGAR
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -65 Kg (Male)
SURBEK
ALAN
CROATIA (CRO)
Junior -65 Kg (Male)
TROPP
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Junior -65 Kg (Male)
MIRANKOV
KIRILL
BELARUS (BLR)
Junior -65 Kg (Male)
BITSCH
NOAH
GERMANY (GER)
Junior -65 Kg (Male)
PERIC
MILAN
SERBIA (SRB)
Junior -65 Kg (Male)
GHITA
SILVIU
ROMANIA (ROU)
Junior -65 Kg (Male)
RADULOVIC
JOVAN
MONTENEGRO (MNE)
Junior -65 Kg (Male)
HORVATH
ADAM
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -65 Kg (Male)
JONZON
MATTIAS
SWEDEN (SWE)
Junior -65 Kg (Male)
TRENADO PAGOLA
RUBEN
SPAIN (ESP)
Junior -70 Kg (Male)
Junior -70 Kg (Male)
1
SHEPPARD
MORENO
NETHERLANDS (NED)
Junior -70 Kg (Male)
2
GRILLON
KENJI
FRANCE (FRA)
Junior -70 Kg (Male)
3
PIERSOTTE
YANNICK
BELGIUM (BEL)
Junior -70 Kg (Male)
3
CVETKOVSKI
IVO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -70 Kg (Male)
5
TZANOS
GEORGIOS
GREECE (GRE)
Junior -70 Kg (Male)
5
MARTINEZ DE ESTARRONA
ALAIN
SPAIN (ESP)
Junior -70 Kg (Male)
7
LUCIC
MARKO
CROATIA (CRO)
Junior -70 Kg (Male)
7
GOJCEVIC
MARKO
MONTENEGRO (MNE)
Junior -70 Kg (Male)
HODGE
ALEX
ENGLAND (ENG)
Junior -70 Kg (Male)
SADIKOVS
RUSLANS
LATVIA (LAT)
Junior -70 Kg (Male)
SKENDER
JAZO
ALBANIA (ALB)
Junior -70 Kg (Male)
KOCI
VOJTECH
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -70 Kg (Male)
BASER
CEMIL
TURKIYE (TUR)
Junior -70 Kg (Male)
CASTRO
CARLOS
PORTUGAL (POR)
Junior -70 Kg (Male)
KUZEMKO
BARTOSZ
POLAND (POL)
Junior -70 Kg (Male)
GALLI
RENATO SILVIO
SWITZERLAND (SUI)
Junior -70 Kg (Male)
ZADRO
DAMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -70 Kg (Male)
MARINOV
VERONI
BULGARIA (BUL)
Junior -70 Kg (Male)
OMAROV
OMAR
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -70 Kg (Male)
HARGITAI
ROBERT
HUNGARY (HUN)
Junior -70 Kg (Male)
KAKZANOV
YOSSI
ISRAEL (ISR)
Junior -70 Kg (Male)
RISKA
TOMAS
SLOVAKIA (SVK)
Junior -70 Kg (Male)
ARHIPOV
ALEKSANDR
BELARUS (BLR)
Junior -70 Kg (Male)
KOZEVNIKOV
VADIM
ESTONIA (EST)
Junior -70 Kg (Male)
BOULOUM
NOUREDDINE
DENMARK (DEN)
Junior -70 Kg (Male)
FEIDT
BOB
LUXEMBOURG (LUX)
Junior -70 Kg (Male)
MADADOV
RUSTAM
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -70 Kg (Male)
MURRAY
MICHAEL
SCOTLAND (SCO)
Junior -70 Kg (Male)
RETTENBACHER
MARIO
AUSTRIA (AUT)
Junior -70 Kg (Male)
JOVANOVIC
NIKOLA
SERBIA (SRB)
Junior -70 Kg (Male)
ANDREOU
ANDREAS
CYPRUS (CYP)
Junior -70 Kg (Male)
SCOGNAMIGLIO
MAURO
ITALY (ITA)
Junior -70 Kg (Male)
KOKHANOVSKYI
ANDRII
UKRAINE (UKR)
Junior -70 Kg (Male)
BECK
ANDRE
GERMANY (GER)
Junior -70 Kg (Male)
SKOLD
SIMON
SWEDEN (SWE)
Junior -75 Kg (Male)
Junior -75 Kg (Male)
1
BUSA
LUIGI
ITALY (ITA)
Junior -75 Kg (Male)
2
GIBBINGS
THOMAS
ENGLAND (ENG)
Junior -75 Kg (Male)
3
HERNANDEZ ROMERO
DANIEL
SPAIN (ESP)
Junior -75 Kg (Male)
3
VINCENT
BENEDICT
FRANCE (FRA)
Junior -75 Kg (Male)
5
CHERVINSKYI
SERGII
UKRAINE (UKR)
Junior -75 Kg (Male)
5
GINTER
MANOU
LUXEMBOURG (LUX)
Junior -75 Kg (Male)
7
HJELTE
TIM
SWEDEN (SWE)
Junior -75 Kg (Male)
7
IVANOV
PAVEL
BULGARIA (BUL)
Junior -75 Kg (Male)
KAZMIERCZAK
ALEKSANDER
POLAND (POL)
Junior -75 Kg (Male)
CIRULIS
MATISS
LATVIA (LAT)
Junior -75 Kg (Male)
ODAK
MATE
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -75 Kg (Male)
YURYEU
ARTSIOM
BELARUS (BLR)
Junior -75 Kg (Male)
RAJCANY
RONALD
SLOVAKIA (SVK)
Junior -75 Kg (Male)
GUMAROW
WLADISLAW
GERMANY (GER)
Junior -75 Kg (Male)
SHIKHAKHMEDOV
YAKHIYA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -75 Kg (Male)
SMAAL
RENE
NETHERLANDS (NED)
Junior -75 Kg (Male)
KARAVASILIS
PERIKLIS
GREECE (GRE)
Junior -75 Kg (Male)
MOFFAT
GRAIG
SCOTLAND (SCO)
Junior -75 Kg (Male)
GAJDOS
JAN
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -75 Kg (Male)
VUJADINOVIC
FILIP
MONTENEGRO (MNE)
Junior -75 Kg (Male)
POSTOLOV
ALEKSANDAR
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -75 Kg (Male)
GRAS
ERIK ARNAU
DENMARK (DEN)
Junior -75 Kg (Male)
SEILER
DEMIAN
SWITZERLAND (SUI)
Junior -75 Kg (Male)
SIMOR
DANIEL
HUNGARY (HUN)
Junior -75 Kg (Male)
IVANOVIC
STEFAN
SERBIA (SRB)
Junior -75 Kg (Male)
DJANASHVILLI
SHMUEL
ISRAEL (ISR)
Junior -75 Kg (Male)
MATIJEVIC
MATIJA
SLOVENIA (SLO)
Junior -75 Kg (Male)
PERNUS
RENE
CROATIA (CRO)
Junior -75 Kg (Male)
SAKKI
PANIKOS
CYPRUS (CYP)
Junior -75 Kg (Male)
HAJIYEV
ELNUR
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -75 Kg (Male)
SILVIA
PEDRO
PORTUGAL (POR)
Junior -75 Kg (Male)
TEPLOHH
VIKTOR
ESTONIA (EST)
Junior -75 Kg (Male)
AYGUN
HASAN
TURKIYE (TUR)
Junior -80 Kg (Male)
Junior -80 Kg (Male)
1
ERKAN
ENES
TURKIYE (TUR)
Junior -80 Kg (Male)
2
MARTINEZ ALGUACIL
ADRIAN
SPAIN (ESP)
Junior -80 Kg (Male)
3
NESTOROVSKI
MARTIN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -80 Kg (Male)
3
PESOLA
SAVERIO
ITALY (ITA)
Junior -80 Kg (Male)
5
NETSOV
LYUBOMIR
BULGARIA (BUL)
Junior -80 Kg (Male)
5
PRESINSKI
FILIPE
SLOVAKIA (SVK)
Junior -80 Kg (Male)
7
IKAN
JAOUAD
NETHERLANDS (NED)
Junior -80 Kg (Male)
7
MILOS
MARKO
CROATIA (CRO)
Junior -80 Kg (Male)
KUPUSOVIC
ALEM
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -80 Kg (Male)
STEPANCHUK
YEVGEN
UKRAINE (UKR)
Junior -80 Kg (Male)
TOROK
MATE
HUNGARY (HUN)
Junior -80 Kg (Male)
ASCENSAO
LUIS
PORTUGAL (POR)
Junior -80 Kg (Male)
MUNDELL
GLEN
SCOTLAND (SCO)
Junior -80 Kg (Male)
EKA
AKAN
ENGLAND (ENG)
Junior -80 Kg (Male)
PEREVERZEV
VALERIY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -80 Kg (Male)
FRIEDENSOHN
PETER
GERMANY (GER)
Junior -80 Kg (Male)
TOPLAK
BLAZ
SLOVENIA (SLO)
Junior -80 Kg (Male)
AMAGJEKAJ
BLEART
SWEDEN (SWE)
Junior -80 Kg (Male)
BITEVIC
SLOBODAN
SERBIA (SRB)
Junior -80 Kg (Male)
PANGELAS
MIHAIL
GREECE (GRE)
Junior -80 Kg (Male)
HRNCIR
ADAM
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -80 Kg (Male)
PINTSUK
ALEKSEI
ESTONIA (EST)
Junior -80 Kg (Male)
SYCHYKAU
VALERY
BELARUS (BLR)
Junior -80 Kg (Male)
VARRECCHIA
GIUSEPPE
SWITZERLAND (SUI)
Junior -80 Kg (Male)
ABDESSELEM
TAREQ
FRANCE (FRA)
Junior -80 Kg (Male)
BEGANOVIC
ANEL
MONTENEGRO (MNE)
Junior -80 Kg (Male)
MUTHER
ANDREAS
AUSTRIA (AUT)
Junior -80 Kg (Male)
OZEROVS
ANDREJS
LATVIA (LAT)
Junior -80 Kg (Male)
ELSGAARD
THOMAS
DENMARK (DEN)
Junior -80 Kg (Male)
GORELIK
MAXIM
ISRAEL (ISR)
Junior Kata Female
Junior Kata Female
1
BOTTARO
VIVIANA
ITALY (ITA)
Junior Kata Female
2
JOVANOVIC
MARIJA
SERBIA (SRB)
Junior Kata Female
3
AARTS
SAYRA
NETHERLANDS (NED)
Junior Kata Female
3
FUMONDE
EMMANUELLE
FRANCE (FRA)
Junior Kata Female
5
MARIJA
GUDESKA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kata Female
5
LIVITSANOU
SOFIA-MARIKA
GREECE (GRE)
Junior Kata Female
7
RADULOVIC
BISERKA
MONTENEGRO (MNE)
Junior Kata Female
7
CANNON
SAMANTHA
ENGLAND (ENG)
Junior Kata Female
DYBICZ
AGNIESZKA
POLAND (POL)
Junior Kata Female
WILSON
FIONA
SCOTLAND (SCO)
Junior Kata Female
HAMALAINEN
INA
FINLAND (FIN)
Junior Kata Female
IŠTVÁNKOVÁ
VERONIKA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Female
AKIN
OZGE
TURKIYE (TUR)
Junior Kata Female
LILIUM
KATI
ESTONIA (EST)
Junior Kata Female
DUMIC
LARA
CROATIA (CRO)
Junior Kata Female
POTEMKINA
YULIA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kata Female
STADLER
JOAN MARIE
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Female
HULLIGER
JUSTINE
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kata Female
KRISTENSEN
ANN KATRINE
DENMARK (DEN)
Junior Kata Female
BOSNYAKOVA
BARBORA
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kata Female
SHAVIT
YARDEN
ISRAEL (ISR)
Junior Kata Female
YERMAKOVA
SVIATLANA
BELARUS (BLR)
Junior Kata Female
HORVÁTH
ÉVA
HUNGARY (HUN)
Junior Kata Female
KRIEG
FRANZISKA
GERMANY (GER)
Junior Kata Female
BARROSO
CATHAYSA
SPAIN (ESP)
Junior Kata Female
BOZIC
LIDIJA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kata Male
Junior Kata Male
1
MICEK
VLADIMÍR
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Male
2
PRADO GUTIERREZ
JOSE LUIS
SPAIN (ESP)
Junior Kata Male
3
ÇALIŞKAN
ASLAN
TURKIYE (TUR)
Junior Kata Male
3
TOCCO
ALFREDO
ITALY (ITA)
Junior Kata Male
5
MARUANI
JONATHAN
FRANCE (FRA)
Junior Kata Male
5
GEREON
YANIK
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kata Male
7
SYCHOU
DZMITRY
BELARUS (BLR)
Junior Kata Male
7
KASERER
THOMAS
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Male
MASKARIN
FRANJO
CROATIA (CRO)
Junior Kata Male
PAADE
TIMO
ESTONIA (EST)
Junior Kata Male
BOZIN
SLOBODAN
SERBIA (SRB)
Junior Kata Male
DEMKO
STEFAN
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kata Male
GULIYEV
ISMAYIL
AZERBAIJAN (AZE)
Junior Kata Male
TAYLOR
REECE
ENGLAND (ENG)
Junior Kata Male
GRUSZECKI
SEBASTIAN
POLAND (POL)
Junior Kata Male
BARSEGIAN
ALEXANDR
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kata Male
GKAGKAS
KONSTANTINOS
GREECE (GRE)
Junior Kata Male
VANDEWAL
BART
BELGIUM (BEL)
Junior Kata Male
LILIEGREEN
BO
DENMARK (DEN)
Junior Kata Male
MATTI
MATTIAS
SWEDEN (SWE)
Junior Kata Male
PORTUGALL
TOBIAS
GERMANY (GER)
Junior Kata Male
CAEIROS
JORGE
PORTUGAL (POR)
Junior Kata Male
SLIVJANOVSKI
FILIP
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kumite Female -53 kg
Junior Kumite Female -53 kg
1
RECCHIA
ALEXANDRA
FRANCE (FRA)
Junior Kumite Female -53 kg
2
SEMANIKOVA
VIKTORIA
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kumite Female -53 kg
3
OZCELIK ARAPOGLU
SERAP
TURKIYE (TUR)
Junior Kumite Female -53 kg
3
DE LA ENCINA ALVAREZ
TAMARA
SPAIN (ESP)
Junior Kumite Female -53 kg
5
CAIRNS
LISA
SCOTLAND (SCO)
Junior Kumite Female -53 kg
5
BEZGOVSEK
VESNA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kumite Female -53 kg
7
DI BIN
GLORIA
ITALY (ITA)
Junior Kumite Female -53 kg
7
DATWILER
SILVANA
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kumite Female -53 kg
COSTA
LETICIA
PORTUGAL (POR)
Junior Kumite Female -53 kg
SPRUZA
ELINA
LATVIA (LAT)
Junior Kumite Female -53 kg
SENCHYSHYN
SOFIYA
UKRAINE (UKR)
Junior Kumite Female -53 kg
MARKUSOVA
ANETA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kumite Female -53 kg
AKDAG
GULSAH
SWEDEN (SWE)
Junior Kumite Female -53 kg
MURAVYEVA
OLESYA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kumite Female -53 kg
O CALLAGHAN
EMMA
ENGLAND (ENG)
Junior Kumite Female -53 kg
RADOVIC
KARMEN
CROATIA (CRO)
Junior Kumite Female -53 kg
KLIETSCHKOWSKI
NADINE
GERMANY (GER)
Junior Kumite Female -53 kg
MIRKOVIC
SUZANA
MONTENEGRO (MNE)
Junior Kumite Female -53 kg
BUGAJAK
ANITA
POLAND (POL)
Junior Kumite Female -53 kg
NEUHOLD
NATALIE
AUSTRIA (AUT)
Junior Kumite Female -53 kg
RADICEVSKA
MERI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kumite Female -53 kg
SUJKOVIC
JOVANA
SERBIA (SRB)
Junior Kumite Female -53 kg
RIBEIRO
TANIA
ANDORRA (AND)
Junior Kumite Female -53 kg
HALILAGIC
UNA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior Kumite Female -53 kg
MEIRSMAN
ANGELIQUE
BELGIUM (BEL)
Junior Kumite Female -53 kg
MYRVOLD AGUILERA
ISABELLE
NORWAY (NOR)