WKF RANKING - RESULTS (INDIVIDUAL)
YOU HAVE MORE THAN ONE PROFILE? FOLLOW THIS LINK TO MERGE YOUR PROFILES.
33rd European Cadet & Junior Karate Championships, 2006-02-17
Category
Rank
Lastname
Firstname
Country
Cadet +57 Kg (Female)
Cadet +57 Kg (Female)
1
RAKOVIC
MARINA
MONTENEGRO (MNE)
Cadet +57 Kg (Female)
2
GANEVA
BORISLAVA
BULGARIA (BUL)
Cadet +57 Kg (Female)
3
VRYSEN
LENE
BELGIUM (BEL)
Cadet +57 Kg (Female)
3
KOC
MISRA ZEHRA
TURKIYE (TUR)
Cadet +57 Kg (Female)
5
ALLISON
SARAH JANE
SCOTLAND (SCO)
Cadet +57 Kg (Female)
5
VISNOVSKA
IVANA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet +57 Kg (Female)
7
FORESTI
VERONICA
ITALY (ITA)
Cadet +57 Kg (Female)
7
SELIMI
VELERDA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet +57 Kg (Female)
HUBER
KATHARINA
AUSTRIA (AUT)
Cadet +57 Kg (Female)
TOPALOVIC
SEMIRA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet +57 Kg (Female)
KROJIDLOVA
LENKA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet +57 Kg (Female)
VIDIC
MASA
CROATIA (CRO)
Cadet +57 Kg (Female)
HONEYWOOD
JADE
ENGLAND (ENG)
Cadet +57 Kg (Female)
ZAYTSEVA
SVETLANA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet +57 Kg (Female)
MANTEI
STINA
GERMANY (GER)
Cadet +57 Kg (Female)
THOMASSEN
CAROLINE
NORWAY (NOR)
Cadet +57 Kg (Female)
AIT IBRAHIM
NADEGE
ALGERIA (ALG)
Cadet +57 Kg (Female)
BEQIRI
FJONA
ALBANIA (ALB)
Cadet +57 Kg (Female)
GUILLAUME
SOPHIE
LUXEMBOURG (LUX)
Cadet +57 Kg (Female)
VANDERER
KATERINA
ESTONIA (EST)
Cadet +57 Kg (Female)
WOOD
LAURA
FINLAND (FIN)
Cadet +57 Kg (Female)
LEVYTSKA
ANNA
UKRAINE (UKR)
Cadet +57 Kg (Female)
AMADOR PEREZ
TAMARA
SPAIN (ESP)
Cadet +75 Kg (Male)
Cadet +75 Kg (Male)
1
MASOVIC
ELVIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet +75 Kg (Male)
2
KITSIKIS
HRISTOS
GREECE (GRE)
Cadet +75 Kg (Male)
3
IVANOVIC
ALEKSANDAR
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet +75 Kg (Male)
3
STEADMAN
JAMES
ENGLAND (ENG)
Cadet +75 Kg (Male)
5
LEBEDEV
MAKSIM
ESTONIA (EST)
Cadet +75 Kg (Male)
5
BOZIC
GORAN
CROATIA (CRO)
Cadet +75 Kg (Male)
7
MEL NIKOV
VLADISLAV
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet +75 Kg (Male)
7
HORUNA
STANISLAV
UKRAINE (UKR)
Cadet +75 Kg (Male)
HORNE
JONATHAN
GERMANY (GER)
Cadet +75 Kg (Male)
PRESINSKI
FILIPE
SLOVAKIA (SVK)
Cadet +75 Kg (Male)
AMAGJEKAJ
BLEART
SWEDEN (SWE)
Cadet +75 Kg (Male)
ZHEHLANAU
SIARHEI
BELARUS (BLR)
Cadet +75 Kg (Male)
BOULESNANE
LONNI
FRANCE (FRA)
Cadet +75 Kg (Male)
GEISARI
ARTURS
LATVIA (LAT)
Cadet +75 Kg (Male)
WEIDINGER
DOMINIK
AUSTRIA (AUT)
Cadet +75 Kg (Male)
BASSAYIN
SALIH
TURKIYE (TUR)
Cadet +75 Kg (Male)
GASHI
LINDITRIM
ALBANIA (ALB)
Cadet +75 Kg (Male)
ARECES ALPERI
BORJA
SPAIN (ESP)
Cadet -51 Kg (Female)
Cadet -51 Kg (Female)
1
OZCELIK ARAPOGLU
SERAP
TURKIYE (TUR)
Cadet -51 Kg (Female)
2
MURAVYEVA
OLESYA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -51 Kg (Female)
3
MIRKOVIC
SUZANA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet -51 Kg (Female)
3
SEMANIKOVA
VIKTORIA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -51 Kg (Female)
5
JAKUNINA
ANASTASIJA
LATVIA (LAT)
Cadet -51 Kg (Female)
5
ORTEGA ARROYO
EVA
SPAIN (ESP)
Cadet -51 Kg (Female)
7
MEIRSMAN
ANGELIQUE
BELGIUM (BEL)
Cadet -51 Kg (Female)
7
RECCHIA
ALEXANDRA
FRANCE (FRA)
Cadet -51 Kg (Female)
TITKOV
MARIA
GREECE (GRE)
Cadet -51 Kg (Female)
NEUHOLD
NATALIE
AUSTRIA (AUT)
Cadet -51 Kg (Female)
RADICEVSKA
MERI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -51 Kg (Female)
RADOVIC
KARMEN
CROATIA (CRO)
Cadet -51 Kg (Female)
SCHERBEL
NICOLE
GERMANY (GER)
Cadet -51 Kg (Female)
STOYANOVA
MARTINA
BULGARIA (BUL)
Cadet -51 Kg (Female)
SALAMOVA
NARHIZ
UKRAINE (UKR)
Cadet -51 Kg (Female)
SHILSTON
JENNA ASHLEIGH
ENGLAND (ENG)
Cadet -51 Kg (Female)
HALILAGIC
UNA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -51 Kg (Female)
CAIRNS
LISA
SCOTLAND (SCO)
Cadet -57 Kg (Female)
Cadet -57 Kg (Female)
1
KARAPLIANGOU
VASILIKI
GREECE (GRE)
Cadet -57 Kg (Female)
2
SELTER
SINA
GERMANY (GER)
Cadet -57 Kg (Female)
3
BALTAY
MERVE
TURKIYE (TUR)
Cadet -57 Kg (Female)
3
DE CILLIA
LORY
LUXEMBOURG (LUX)
Cadet -57 Kg (Female)
5
KUBINSKA
DAGMARA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -57 Kg (Female)
5
WEERDENBURG
LINDSEY
NETHERLANDS (NED)
Cadet -57 Kg (Female)
7
SALAMOVA
AYNYRA
UKRAINE (UKR)
Cadet -57 Kg (Female)
7
SUJKOVIC
JOVANA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet -57 Kg (Female)
VLADIMIROVA
DILYANA
BULGARIA (BUL)
Cadet -57 Kg (Female)
MAUCH
EVA
AUSTRIA (AUT)
Cadet -57 Kg (Female)
BOBKOVA
KAROLINA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -57 Kg (Female)
GORICAJ
IVANA
CROATIA (CRO)
Cadet -57 Kg (Female)
PIANTONI
CHIARA
ITALY (ITA)
Cadet -57 Kg (Female)
STEFANOVSKA
NATASHA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -57 Kg (Female)
LLOYD
ADELE
ENGLAND (ENG)
Cadet -57 Kg (Female)
BERGA
GITA
LATVIA (LAT)
Cadet -57 Kg (Female)
FERRER GARCIA
CRISTINA
SPAIN (ESP)
Cadet -57 Kg (Female)
OITAHAR
LEILA
FRANCE (FRA)
Cadet -57 Kg (Female)
RIBEIRO
TANIA
ANDORRA (AND)
Cadet -57 Kg (Female)
STURMAN
MÓNIKA
HUNGARY (HUN)
Cadet -57 Kg (Female)
MAXIMOVA
YANA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -57 Kg (Female)
HENDERSON
LISA
SCOTLAND (SCO)
Cadet -57 Kg (Female)
QERETI
TRINGA
ALBANIA (ALB)
Cadet -57 Kg (Female)
SARKIC
ASJA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -57 Kg (Female)
STEFE
SPELA
SLOVENIA (SLO)
Cadet -60 Kg (Male)
Cadet -60 Kg (Male)
1
FOGADA
FILIP
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -60 Kg (Male)
2
CABALLERO
ADAI
SPAIN (ESP)
Cadet -60 Kg (Male)
3
RADULOVIC
JOVAN
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet -60 Kg (Male)
3
BONAITA
MANUEL
ITALY (ITA)
Cadet -60 Kg (Male)
5
CEJVANOVIC
ISMAR
CROATIA (CRO)
Cadet -60 Kg (Male)
5
THALES
JONATHAN
BELGIUM (BEL)
Cadet -60 Kg (Male)
7
POLZER
LUKAS
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -60 Kg (Male)
7
MURPHY
FRANCIS
SCOTLAND (SCO)
Cadet -60 Kg (Male)
TZANOS
GEORGIOS
GREECE (GRE)
Cadet -60 Kg (Male)
CANHAM
THOMAS
ENGLAND (ENG)
Cadet -60 Kg (Male)
KARAHAN
EMRE
TURKIYE (TUR)
Cadet -60 Kg (Male)
MAGOMEDOV
MAGOMEDNABI
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -60 Kg (Male)
TROST
ROK
SLOVENIA (SLO)
Cadet -60 Kg (Male)
ZADRO
DAMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -60 Kg (Male)
BITSCH
NOAH
GERMANY (GER)
Cadet -60 Kg (Male)
DIKOV
PLAMEN
BULGARIA (BUL)
Cadet -60 Kg (Male)
KANIK
ALAN
ESTONIA (EST)
Cadet -60 Kg (Male)
LUTKEVICS
ARTURS
LATVIA (LAT)
Cadet -60 Kg (Male)
TOLI
XHINO
ALBANIA (ALB)
Cadet -60 Kg (Male)
VOYNOV
VLADYSLAV
UKRAINE (UKR)
Cadet -60 Kg (Male)
BRAITSCH
NICOLAS
AUSTRIA (AUT)
Cadet -60 Kg (Male)
ICHANE
FREDDY
FRANCE (FRA)
Cadet -60 Kg (Male)
LEWIS
DAVID
WALES (WAL)
Cadet -60 Kg (Male)
MARKOVSKI
ATANAS
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -65 Kg (Male)
Cadet -65 Kg (Male)
1
POTUR
NERMIN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -65 Kg (Male)
2
SURBEK
ALAN
CROATIA (CRO)
Cadet -65 Kg (Male)
3
BAPTISTE
JULIEN
FRANCE (FRA)
Cadet -65 Kg (Male)
3
SKOVAJSA
MAREK
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -65 Kg (Male)
5
GIDAKOS
NIKOLAOS
GREECE (GRE)
Cadet -65 Kg (Male)
5
CVETKOVSKI
DEJAN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -65 Kg (Male)
7
SINGH SIRA
MANRAJ
ENGLAND (ENG)
Cadet -65 Kg (Male)
7
HORVATH
ADAM
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -65 Kg (Male)
KEPPENS
KEVIN
BELGIUM (BEL)
Cadet -65 Kg (Male)
FEIDT
BOB
LUXEMBOURG (LUX)
Cadet -65 Kg (Male)
PAPPADA
SALVATORE
ITALY (ITA)
Cadet -65 Kg (Male)
GUMAROW
WLADISLAW
GERMANY (GER)
Cadet -65 Kg (Male)
KAPLIN
ALEXEY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -65 Kg (Male)
ZEREBENKOVS
RUSLANS
LATVIA (LAT)
Cadet -65 Kg (Male)
KASERER
THOMAS
AUSTRIA (AUT)
Cadet -65 Kg (Male)
ERZURUM
FATIH
TURKIYE (TUR)
Cadet -65 Kg (Male)
NIKULIN
ILLYA
UKRAINE (UKR)
Cadet -65 Kg (Male)
SILVIA
PEDRO
PORTUGAL (POR)
Cadet -65 Kg (Male)
TSVETKOV
GEORGE
BULGARIA (BUL)
Cadet -65 Kg (Male)
MURRAY
STEVEN
SCOTLAND (SCO)
Cadet -65 Kg (Male)
FERNANDEZ VALLE
DANIEL
SPAIN (ESP)
Cadet -65 Kg (Male)
SKENDER
JAZO
ALBANIA (ALB)
Cadet -65 Kg (Male)
HARGITAI
ROBERT
HUNGARY (HUN)
Cadet -65 Kg (Male)
KARADZIC
STEFAN
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet -65 Kg (Male)
TEPLOHH
VIKTOR
ESTONIA (EST)
Cadet -75 Kg (Male)
Cadet -75 Kg (Male)
1
BITEVIC
SLOBODAN
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet -75 Kg (Male)
2
KUPUSOVIC
ALEM
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet -75 Kg (Male)
3
PERNUS
RENE
CROATIA (CRO)
Cadet -75 Kg (Male)
3
DIMITROV
TSVETOMIR
BULGARIA (BUL)
Cadet -75 Kg (Male)
5
PESOLA
SAVERIO
ITALY (ITA)
Cadet -75 Kg (Male)
5
FEOFANOV
PAVEL
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -75 Kg (Male)
7
SALMI
WALTTERI JOHANNES
FINLAND (FIN)
Cadet -75 Kg (Male)
7
PATSALUYONAK
YAUHENI
BELARUS (BLR)
Cadet -75 Kg (Male)
BOZOGAN
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -75 Kg (Male)
SARITAS
UGUR
TURKIYE (TUR)
Cadet -75 Kg (Male)
EKA
AKAN
ENGLAND (ENG)
Cadet -75 Kg (Male)
HUMBEL
CHRISTOPH
SWITZERLAND (SUI)
Cadet -75 Kg (Male)
VACZI
GYOZO
HUNGARY (HUN)
Cadet -75 Kg (Male)
MUNOZ MONTORO
RAFAEL
SPAIN (ESP)
Cadet -75 Kg (Male)
STEPANCHUK
YEVGEN
UKRAINE (UKR)
Cadet -75 Kg (Male)
PETROV
NENAD
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -75 Kg (Male)
CIRULIS
MATISS
LATVIA (LAT)
Cadet -75 Kg (Male)
SCHOPPER
MARTIN
GERMANY (GER)
Cadet -75 Kg (Male)
ESSABRI
JEROME
BELGIUM (BEL)
Cadet -75 Kg (Male)
KHAMLA
LAMINE
FRANCE (FRA)
Cadet -75 Kg (Male)
XIROMERITIS
KONSTANTINOS
GREECE (GRE)
Cadet -75 Kg (Male)
MUTHER
ANDREAS
AUSTRIA (AUT)
Cadet Kata Female
Cadet Kata Female
1
TORRES LOPEZ
YAIZA
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Female
2
HEINRICH
CHRISTINE
GERMANY (GER)
Cadet Kata Female
3
BAHADIR
ESRA
TURKIYE (TUR)
Cadet Kata Female
3
CANNON
SAMANTHA
ENGLAND (ENG)
Cadet Kata Female
5
DELHUMEAU
CLAIRE
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Female
5
HORVÁTH
ÉVA
HUNGARY (HUN)
Cadet Kata Female
7
ANTONACCI
GRAZIA
ITALY (ITA)
Cadet Kata Female
7
MARIJA
GUDESKA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kata Female
HUSKIC
LEA
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kata Female
PERKIC
ELENA
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Female
SELENJOVA
NADEZDA
ESTONIA (EST)
Cadet Kata Female
WILSON
FIONA
SCOTLAND (SCO)
Cadet Kata Female
GEORGIEVA
TSVETANKA
BULGARIA (BUL)
Cadet Kata Female
HULLIGER
JUSTINE
SWITZERLAND (SUI)
Cadet Kata Female
KOROVINA
VALENTYNA
UKRAINE (UKR)
Cadet Kata Female
RADULOVIC
BISERKA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet Kata Female
YERMAKOVA
SVIATLANA
BELARUS (BLR)
Cadet Kata Female
IŠTVÁNKOVÁ
VERONIKA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kata Female
PROCHAZKOVA
BARBORA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Female
TITKOV
MARIA
GREECE (GRE)
Cadet Kata Female
YAKOVENKO
EKATERINA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kata Male
Cadet Kata Male
1
FEITO
JAVIER
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Male
2
TAYLOR
REECE
ENGLAND (ENG)
Cadet Kata Male
3
GEREON
YANIK
SWITZERLAND (SUI)
Cadet Kata Male
3
BOZIN
SLOBODAN
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet Kata Male
5
JANDA
LUKAS
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kata Male
5
BARSEGIAN
ALEXANDR
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kata Male
7
AZRIEL
GILAD
ISRAEL (ISR)
Cadet Kata Male
7
ÇALIŞKAN
ASLAN
TURKIYE (TUR)
Cadet Kata Male
YATSYUK
MYKHAYLO
UKRAINE (UKR)
Cadet Kata Male
CVIJIC
DRAGOMIR
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kata Male
LACOSTE
ROMAIN
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Male
PALAIOLOGOS
VASILEIOS
GREECE (GRE)
Cadet Kata Male
VAYRYNEN
VELI HEIKKI
FINLAND (FIN)
Cadet Kata Male
KOEHLER
STEFAN
GERMANY (GER)
Cadet Kata Male
PADOVAN
DAMJAN
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Male
KASERER
THOMAS
AUSTRIA (AUT)
Cadet Kata Male
MATECNY
ALEXANDER
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Male
SKOF
DINO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kumite Male -70 kg
Cadet Kumite Male -70 kg
1
GRILLON
KENJI
FRANCE (FRA)
Cadet Kumite Male -70 kg
2
LUCIC
MARKO
CROATIA (CRO)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
MEGRABYAN
ASKANAZ
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
PIERSOTTE
YANNICK
BELGIUM (BEL)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
NOSAL
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
IKAN
JAOUAD
NETHERLANDS (NED)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
IVANOVIC
STEFAN
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
TART
SCOTT
SCOTLAND (SCO)
Cadet Kumite Male -70 kg
MALCHENKO
MAKSYM
UKRAINE (UKR)
Cadet Kumite Male -70 kg
BANDER
DAMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet Kumite Male -70 kg
PELIKAN
MAREK
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kumite Male -70 kg
GINTER
MANOU
LUXEMBOURG (LUX)
Cadet Kumite Male -70 kg
HURYN
MAKSIM
BELARUS (BLR)
Cadet Kumite Male -70 kg
ŞAHIN
MUSTAFA UTKU
TURKIYE (TUR)
Cadet Kumite Male -70 kg
ESSER
PHILIP
GERMANY (GER)
Cadet Kumite Male -70 kg
MARTIN SAMPEDRO
ALBERTO
SPAIN (ESP)
Cadet Kumite Male -70 kg
VANJA
GRUEVSKI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kumite Male -70 kg
PSIFOS
APOSTOLOS
GREECE (GRE)
Cadet Kumite Male -70 kg
IVANOV
PAVEL
BULGARIA (BUL)
Cadet Kumite Male -70 kg
KULLOLLI
ALMARID
ALBANIA (ALB)
Cadet Kumite Male -70 kg
BROOM
DANIEL
ENGLAND (ENG)
Cadet Kumite Male -70 kg
MALJUGA
ALEKSANDR
ESTONIA (EST)
Cadet Kumite Male -70 kg
MULABDIC
MIRNES
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kumite Male -70 kg
KALNINS
KRISTS
LATVIA (LAT)
Cadet Kumite Male -70 kg
SEILER
DEMIAN
SWITZERLAND (SUI)
Junior +60 Kg (Female)
Junior +60 Kg (Female)
1
COLOMAR COSTA
IRENE
SPAIN (ESP)
Junior +60 Kg (Female)
2
CLAVIEN
FANNY
SWITZERLAND (SUI)
Junior +60 Kg (Female)
3
SPERNER
SILVIA
GERMANY (GER)
Junior +60 Kg (Female)
3
SALES
DIANA
CROATIA (CRO)
Junior +60 Kg (Female)
5
NOVINCHANOVA
ALENA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +60 Kg (Female)
5
SINIRCI
EMEL
TURKIYE (TUR)
Junior +60 Kg (Female)
7
CIBO
DZENITA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +60 Kg (Female)
7
HURRY
KATIE
ENGLAND (ENG)
Junior +60 Kg (Female)
OGNJENOVIC
JOVANA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior +60 Kg (Female)
SALMON
STEPHANIE
BELGIUM (BEL)
Junior +60 Kg (Female)
DROSDAL
IDA
NORWAY (NOR)
Junior +60 Kg (Female)
KARAPLIANGOU
VALENTINA
GREECE (GRE)
Junior +60 Kg (Female)
BODI
RENATA
HUNGARY (HUN)
Junior +60 Kg (Female)
DIMITROVA
ELENA
BULGARIA (BUL)
Junior +60 Kg (Female)
JELER
MARIJA
SLOVENIA (SLO)
Junior +60 Kg (Female)
NILSSON
JULIA
SWEDEN (SWE)
Junior +60 Kg (Female)
REXHEPI
ARDIANA
ALBANIA (ALB)
Junior +60 Kg (Female)
BEZUCHOVA
MONIKA
SLOVAKIA (SVK)
Junior +60 Kg (Female)
SCHINWALD
MICHAELA
AUSTRIA (AUT)
Junior +60 Kg (Female)
CHIARI
MARIVIN
ITALY (ITA)
Junior +60 Kg (Female)
MACALUSO
SYLVIA
FRANCE (FRA)
Junior +80 Kg (Male)
Junior +80 Kg (Male)
1
SAHINTEKIN
YASER
TURKIYE (TUR)
Junior +80 Kg (Male)
2
IAKYMENKO
SERGII
UKRAINE (UKR)
Junior +80 Kg (Male)
3
TABAKOVIC
OMER
SLOVENIA (SLO)
Junior +80 Kg (Male)
3
GARY
IBRAHIM
FRANCE (FRA)
Junior +80 Kg (Male)
5
CECUNJANIN
ALMIR
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior +80 Kg (Male)
5
TABAK
JURAJ
SLOVAKIA (SVK)
Junior +80 Kg (Male)
7
GRUEVSKI
OGNEN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior +80 Kg (Male)
7
GARCIA RECUENCO
RUBEN
SPAIN (ESP)
Junior +80 Kg (Male)
KHARCHANKA
VADZIM
BELARUS (BLR)
Junior +80 Kg (Male)
MACH
FRANTISEK
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior +80 Kg (Male)
ROBB
CALUM
ENGLAND (ENG)
Junior +80 Kg (Male)
LE-FEBRE
NICKY
NETHERLANDS (NED)
Junior +80 Kg (Male)
OLESHKO
ANTON
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +80 Kg (Male)
BIKAS
KONSTANTINOS
GREECE (GRE)
Junior +80 Kg (Male)
PUUSAAG
MAREK
ESTONIA (EST)
Junior +80 Kg (Male)
ZUKAN
ADMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +80 Kg (Male)
HOEHNE
ENRICO
GERMANY (GER)
Junior +80 Kg (Male)
KOZA
MICHAEL
AUSTRIA (AUT)
Junior +80 Kg (Male)
NETSOV
LYUBOMIR
BULGARIA (BUL)
Junior +80 Kg (Male)
BERRUM
LARS
NORWAY (NOR)
Junior +80 Kg (Male)
PUKLAVEC
IVAN
CROATIA (CRO)
Junior +80 Kg (Male)
FERLINGHETTI
GIOVANNI
ITALY (ITA)
Junior +80 Kg (Male)
ROBERTS
SONNY
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Female)
Junior -60 Kg (Female)
1
SOBOL
MARIA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Female)
2
BEBEK
IVANA
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Female)
3
VICENTE
CARMEN
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Female)
3
TAZIDINOVA
ANJELA
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Female)
5
STAKIC
MARIJA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -60 Kg (Female)
5
LASSINGLEITNER
FRUZSINA
HUNGARY (HUN)
Junior -60 Kg (Female)
7
IBRAHIMPASIC
SANDRA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -60 Kg (Female)
7
KRASNIQI
KALTRINA
ALBANIA (ALB)
Junior -60 Kg (Female)
YANKOVA
KRASIMIRA
BULGARIA (BUL)
Junior -60 Kg (Female)
KAUP
STEPHANIE
SWEDEN (SWE)
Junior -60 Kg (Female)
LINHARTOVA
ZUZANA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -60 Kg (Female)
NOMIKOU
GEORGIA
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Female)
CASADIO
NOLWENN
FRANCE (FRA)
Junior -60 Kg (Female)
FILIPOVICOVA
LINDA
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Female)
REYNOLDS
GEMMA
WALES (WAL)
Junior -60 Kg (Female)
NEZIROGLU
MEHNUR
TURKIYE (TUR)
Junior -60 Kg (Female)
EL KANFOUD
NATALIE
AUSTRIA (AUT)
Junior -60 Kg (Female)
MULLER
MARIE
BELGIUM (BEL)
Junior -60 Kg (Female)
DONNELLY
SARAH
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Female)
RONCHETTI
CHIARA
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Female)
HORVAT
PATRICIJA
SLOVENIA (SLO)
Junior -60 Kg (Female)
SÜESS
BETTINA
SWITZERLAND (SUI)
Junior -60 Kg (Male)
Junior -60 Kg (Male)
1
KUNZE
FABIAN
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Male)
2
ROLLE
WILLIAM
CAMEROON (CMR)
Junior -60 Kg (Male)
3
SYLLAS
IOANNIS
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Male)
3
SERINO
SALVATORE
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Male)
5
ILYAS
KHURAM
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Male)
5
HERNANDEZ ABREU
AYOCE
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Male)
7
DIAZ MARTIN
RAPHAEL
BELGIUM (BEL)
Junior -60 Kg (Male)
7
SCOTT
ROBERT
WALES (WAL)
Junior -60 Kg (Male)
HALLER
CHRISTOPH
AUSTRIA (AUT)
Junior -60 Kg (Male)
POPA
VALENTIN
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -60 Kg (Male)
GÜNDOĞDU
YÜCEL
TURKIYE (TUR)
Junior -60 Kg (Male)
HYSA
LEDIAN
ALBANIA (ALB)
Junior -60 Kg (Male)
DOMDJONI
DANIL
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Male)
STADLIN
ANDREAS
SWITZERLAND (SUI)
Junior -60 Kg (Male)
TODOROVSKI
TOME
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -60 Kg (Male)
KOZEVNIKOV
VADIM
ESTONIA (EST)
Junior -60 Kg (Male)
MUSLIC
EDIN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -60 Kg (Male)
RADEL
DMITRY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Male)
FETR
LUKAS
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -60 Kg (Male)
SZELECZKY
ZSOLT
HUNGARY (HUN)
Junior -60 Kg (Male)
KASKO
ERIK
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Male)
MURRAY
MICHAEL
SCOTLAND (SCO)
Junior -60 Kg (Male)
PTASHNYK
ARTEM
UKRAINE (UKR)
Junior -65 Kg (Male)
Junior -65 Kg (Male)
1
COSSOU
MATHIEU
FRANCE (FRA)
Junior -65 Kg (Male)
2
SCOGNAMIGLIO
MAURO
ITALY (ITA)
Junior -65 Kg (Male)
3
KEMALOGLU
OMER
TURKIYE (TUR)
Junior -65 Kg (Male)
3
KACNIA
ERBLIN
ALBANIA (ALB)
Junior -65 Kg (Male)
5
STAJOVIC
LUKA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -65 Kg (Male)
5
NEGATUROV
IGOR
UKRAINE (UKR)
Junior -65 Kg (Male)
7
SKRABLIN
IVAN
CROATIA (CRO)
Junior -65 Kg (Male)
7
CVETKOVSKI
IVO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -65 Kg (Male)
SOKOL
MAROS
SLOVAKIA (SVK)
Junior -65 Kg (Male)
KIRILOV
PLAMEN
BULGARIA (BUL)
Junior -65 Kg (Male)
VASILEIOU
FILIPPOS
GREECE (GRE)
Junior -65 Kg (Male)
LOACKER
THOMAS
AUSTRIA (AUT)
Junior -65 Kg (Male)
ABEL
PAUL TERENCE
ENGLAND (ENG)
Junior -65 Kg (Male)
MOFFAT
GRAIG
SCOTLAND (SCO)
Junior -65 Kg (Male)
CASTRO
JORGE
PORTUGAL (POR)
Junior -65 Kg (Male)
GURECKY
LIBOR
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -65 Kg (Male)
REES
ALEX
WALES (WAL)
Junior -65 Kg (Male)
VAN KEEKEN
BRAM
NETHERLANDS (NED)
Junior -65 Kg (Male)
LEBEDZ
ALIAKSANDR
BELARUS (BLR)
Junior -65 Kg (Male)
MESNAOUI
SALAH
BELGIUM (BEL)
Junior -65 Kg (Male)
BAYBARODOV
ANTON
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -65 Kg (Male)
RASERO RUIZ
MANUEL
SPAIN (ESP)
Junior -65 Kg (Male)
KOBURGER
SOMA
HUNGARY (HUN)
Junior -65 Kg (Male)
MATEVOSJAN
DAVID
ESTONIA (EST)
Junior -65 Kg (Male)
ANDERSSON
NIKLAS
SWEDEN (SWE)
Junior -65 Kg (Male)
HEIMANN
ALEXANDER
GERMANY (GER)
Junior -65 Kg (Male)
SADIKOVS
RUSLANS
LATVIA (LAT)
Junior -70 Kg (Male)
Junior -70 Kg (Male)
1
DONA
LARRY
FRANCE (FRA)
Junior -70 Kg (Male)
2
GUNDUZ
GOKHAN
TURKIYE (TUR)
Junior -70 Kg (Male)
3
GODFREY
DAVID TERRENCE
WALES (WAL)
Junior -70 Kg (Male)
3
OZEROVS
ANDREJS
LATVIA (LAT)
Junior -70 Kg (Male)
5
TYCHINSKIY
KIRILL
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -70 Kg (Male)
5
MANDIC
NIKOLA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -70 Kg (Male)
7
ODAK
MATE
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -70 Kg (Male)
7
CZUCZOR
KRISTIAN
SLOVAKIA (SVK)
Junior -70 Kg (Male)
CASTRO
CARLOS
PORTUGAL (POR)
Junior -70 Kg (Male)
DE DIOS SARCIADA
RUBEN
SPAIN (ESP)
Junior -70 Kg (Male)
SEILER
ROUAN
SWITZERLAND (SUI)
Junior -70 Kg (Male)
BARAVIKOU
DZMITRY
BELARUS (BLR)
Junior -70 Kg (Male)
ILIEV
ILIA
BULGARIA (BUL)
Junior -70 Kg (Male)
LANGSON
SHAUN
ENGLAND (ENG)
Junior -70 Kg (Male)
SAVCHUK
SERHIY
UKRAINE (UKR)
Junior -70 Kg (Male)
GIAPALAKIS
THEODOROS
GREECE (GRE)
Junior -70 Kg (Male)
BAECKER
BENJAMIN
GERMANY (GER)
Junior -70 Kg (Male)
SLADECEK
ADAM
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -70 Kg (Male)
KUMBULLA
TAULANT
ALBANIA (ALB)
Junior -70 Kg (Male)
MAESTRI
NELLO
ITALY (ITA)
Junior -70 Kg (Male)
CZIMMER
PETER
HUNGARY (HUN)
Junior -70 Kg (Male)
BACHMANN
CHRISTOPH
AUSTRIA (AUT)
Junior -70 Kg (Male)
SHEPPARD
MORENO
NETHERLANDS (NED)
Junior -70 Kg (Male)
GONEV
VANE
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -70 Kg (Male)
JUMRUKOVSKI
PETER
SWEDEN (SWE)
Junior -70 Kg (Male)
WISHART
JAMIE
SCOTLAND (SCO)
Junior -70 Kg (Male)
LUCIN
GORAN
CROATIA (CRO)
Junior -75 Kg (Male)
Junior -75 Kg (Male)
1
BUSA
LUIGI
ITALY (ITA)
Junior -75 Kg (Male)
2
RASIDAGIC
TOMISLAV
CROATIA (CRO)
Junior -75 Kg (Male)
3
ARAMINTHE
CHRISTOPHE
FRANCE (FRA)
Junior -75 Kg (Male)
3
DUTOMADIO
DANIEL
NETHERLANDS (NED)
Junior -75 Kg (Male)
5
CHERVINSKYI
SERGII
UKRAINE (UKR)
Junior -75 Kg (Male)
5
DEBATTY
ROMAIN
BELGIUM (BEL)
Junior -75 Kg (Male)
7
JERKOVIC
DIMITRIJE
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -75 Kg (Male)
7
GORELIK
MAXIM
ISRAEL (ISR)
Junior -75 Kg (Male)
MUCA
IDVAN
ALBANIA (ALB)
Junior -75 Kg (Male)
TRIANTAFYLLOU
AVRILIOS
GREECE (GRE)
Junior -75 Kg (Male)
GAUCI
JAY
ENGLAND (ENG)
Junior -75 Kg (Male)
ZHUROMSKIS
ALEXEJS
LATVIA (LAT)
Junior -75 Kg (Male)
KURTAGIC
DAMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -75 Kg (Male)
MOREIRA
NUNO
PORTUGAL (POR)
Junior -75 Kg (Male)
VASEK
MILAN
SLOVAKIA (SVK)
Junior -75 Kg (Male)
KRUTSIKAU
ARTSEM
BELARUS (BLR)
Junior -75 Kg (Male)
ALONSO AGUILERA
CHRISTIAN
SPAIN (ESP)
Junior -75 Kg (Male)
BRUNTON
JAMES
NORTHERN IRELAND (NIR)
Junior -75 Kg (Male)
MICOV
BOGDAN
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -75 Kg (Male)
MURPHY
JAMES
SCOTLAND (SCO)
Junior -75 Kg (Male)
UYGUR
EMRAH
TURKIYE (TUR)
Junior -75 Kg (Male)
GILMANOV
DENIS
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -75 Kg (Male)
KOCI
JAN
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -75 Kg (Male)
MATIJEVIC
MATIJA
SLOVENIA (SLO)
Junior -75 Kg (Male)
BALTROCCO
BENJAMIN
GERMANY (GER)
Junior -80 Kg (Male)
Junior -80 Kg (Male)
1
PETERSEN
TIMOTHY
NETHERLANDS (NED)
Junior -80 Kg (Male)
2
MULLER
FRANCOIS
BELGIUM (BEL)
Junior -80 Kg (Male)
3
ALONSO
MICKAEL
FRANCE (FRA)
Junior -80 Kg (Male)
3
NELSON
JAMES
SCOTLAND (SCO)
Junior -80 Kg (Male)
5
KUKULJAC
ADNAN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -80 Kg (Male)
5
BATAYEV
SERGIY
UKRAINE (UKR)
Junior -80 Kg (Male)
7
ARSOVSKI
ZHARKO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -80 Kg (Male)
7
ROCHE
MICHAEL
ENGLAND (ENG)
Junior -80 Kg (Male)
VLADIMIROV
YAVOR
BULGARIA (BUL)
Junior -80 Kg (Male)
GORJANC
IVAN
CROATIA (CRO)
Junior -80 Kg (Male)
IARNONE
VINCENZO
ITALY (ITA)
Junior -80 Kg (Male)
COKL
MITJA
SLOVENIA (SLO)
Junior -80 Kg (Male)
HRNCIR
ADAM
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -80 Kg (Male)
KALODZICH
SIARHEI
BELARUS (BLR)
Junior -80 Kg (Male)
MUCAJ
VILSON
ALBANIA (ALB)
Junior -80 Kg (Male)
PEMAC
KOSTA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior -80 Kg (Male)
RAUTALA
JAAKKO
FINLAND (FIN)
Junior -80 Kg (Male)
BAUMANN
WASJA
GERMANY (GER)
Junior -80 Kg (Male)
YILDIZ
TOLGANAN IBRAHIM
TURKIYE (TUR)
Junior -80 Kg (Male)
HARNICAR
ANDREY
SLOVAKIA (SVK)
Junior -80 Kg (Male)
JARO
GABOR
HUNGARY (HUN)
Junior -80 Kg (Male)
MARTINEZ ALGUACIL
ADRIAN
SPAIN (ESP)
Junior -80 Kg (Male)
ALIEV
ALEXANDER
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kata Female
Junior Kata Female
1
SCORDO
SANDY
FRANCE (FRA)
Junior Kata Female
2
MARTIN ABELLO
YAIZA
SPAIN (ESP)
Junior Kata Female
3
BATTAGLIA
SARA
ITALY (ITA)
Junior Kata Female
3
MILACIC
MILENA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior Kata Female
5
ZEDE
JASMINA
CROATIA (CRO)
Junior Kata Female
5
ZUZANKOVA
LENKA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Female
7
SHELBOURNE
LAUREN
ENGLAND (ENG)
Junior Kata Female
7
GUTIERREZ
VANESSA
SWEDEN (SWE)
Junior Kata Female
BOULOUMPASI
AKRIVI IOANNA
GREECE (GRE)
Junior Kata Female
LONGOVA
KATARINA
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kata Female
OSHKORDINA
VIKTORIA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kata Female
VON KAENEL
LARA
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kata Female
CONNELL
STEPHANIE
SCOTLAND (SCO)
Junior Kata Female
KRIEG
FRANZISKA
GERMANY (GER)
Junior Kata Female
REDZIC
ALISA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kata Female
THAJER
EVA
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Female
CAKICI
FUNDA
TURKIYE (TUR)
Junior Kata Female
KOSOVIC
SANELA
NETHERLANDS (NED)
Junior Kata Female
PETROVSKA
ELENA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kata Male
Junior Kata Male
1
TOCCO
ALFREDO
ITALY (ITA)
Junior Kata Male
2
SALAZAR JOVER
FRANCISCO JOSE
SPAIN (ESP)
Junior Kata Male
3
TESAREK
JAKUB
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Male
3
YILMAZ
FIKRET
TURKIYE (TUR)
Junior Kata Male
5
NALETINA
DORIJAN
CROATIA (CRO)
Junior Kata Male
5
SHALIMOV
DMITRY
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kata Male
7
SCHINKOETHE
JAYSON
GERMANY (GER)
Junior Kata Male
7
MARUANI
JONATHAN
FRANCE (FRA)
Junior Kata Male
DI GIOVANNI
AMEDEO ALESSANDRO
BELGIUM (BEL)
Junior Kata Male
SYCHOU
DZMITRY
BELARUS (BLR)
Junior Kata Male
KASSMANNHUBER
MARCO
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Male
ALECU
FLAVIUS
SWEDEN (SWE)
Junior Kata Male
ILIC
FILIP
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior Kata Male
KOVACIC
MIRAN
SLOVENIA (SLO)
Junior Kata Male
ROSSIER
YANICK
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kata Male
MARKO
SEKULOVSKI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kata Male
HALL
GARY
ENGLAND (ENG)
Junior Kata Male
TER HEIJDEN
JEFFREY
NETHERLANDS (NED)
Junior Kata Male
TOTH
FERENC
HUNGARY (HUN)
Junior Kata Male
KOUROGLOU
MICHAIL
GREECE (GRE)
Junior Kumite Female -53 kg
Junior Kumite Female -53 kg
1
WESER
KATJA
GERMANY (GER)
Junior Kumite Female -53 kg
2
JOVANOVIC
MAJA
SERBIA & MONTENEGRO (SCG)
Junior Kumite Female -53 kg
3
ERKAN
EMINE BAHAR
TURKIYE (TUR)
Junior Kumite Female -53 kg
3
MISCHIATTI
SUSANNA
ITALY (ITA)
Junior Kumite Female -53 kg
5
AVELLEIRA MARCOS
ANA
SPAIN (ESP)
Junior Kumite Female -53 kg
5
GROFFILIER
ELAINE
FRANCE (FRA)
Junior Kumite Female -53 kg
7
PETERNEL
IVA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kumite Female -53 kg
7
ZBORILOVA
LUCIE
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kumite Female -53 kg
MANNING
LAUREN
ENGLAND (ENG)
Junior Kumite Female -53 kg
BUERGLER
DENJA
SWITZERLAND (SUI)
Junior Kumite Female -53 kg
JONES
SAMANTHA
WALES (WAL)
Junior Kumite Female -53 kg
KRZINA
KAROLINA
CROATIA (CRO)
Junior Kumite Female -53 kg
PAPADOPOULOU
ELENI
GREECE (GRE)
Junior Kumite Female -53 kg
VALCHEVA
YOANA
BULGARIA (BUL)
Junior Kumite Female -53 kg
EFREMOVA
MERI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kumite Female -53 kg
KOVACIKOVA
LUCIA
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kumite Female -53 kg
SELMAN
UNA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior Kumite Female -53 kg
DROSDAL
LENE
NORWAY (NOR)
Junior Kumite Female -53 kg
GREDUSOVA
OLGA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)