WKF RANKING - RESULTS (INDIVIDUAL)
YOU HAVE MORE THAN ONE PROFILE? FOLLOW THIS LINK TO MERGE YOUR PROFILES.
28th European Karate Cadet & Junior Championships, 2001-02-09
Category
Rank
Lastname
Firstname
Country
Cadet +75 Kg (Male)
Cadet +75 Kg (Male)
1
GULIN
NIKICA
CROATIA (CRO)
Cadet +75 Kg (Male)
2
MARGARITOPOULOS
SPYRIDON
GREECE (GRE)
Cadet +75 Kg (Male)
3
PUCHKOU
VARTAN
BELARUS (BLR)
Cadet +75 Kg (Male)
3
DURANTE
VITO
ITALY (ITA)
Cadet +75 Kg (Male)
5
SEAGRIM
WILLIAM
WALES (WAL)
Cadet +75 Kg (Male)
5
BLAAK
ROLF
NETHERLANDS (NED)
Cadet +75 Kg (Male)
7
CALERO LOPEZ
JOSE RAMON
SPAIN (ESP)
Cadet +75 Kg (Male)
7
MECHERI
RACHID
FRANCE (FRA)
Cadet +75 Kg (Male)
TSIELEPOS
GEORGE
CYPRUS (CYP)
Cadet +75 Kg (Male)
BRAGA SOUSA
RICARDO
PORTUGAL (POR)
Cadet +75 Kg (Male)
DZANIC
EDIS
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Cadet +75 Kg (Male)
TRNKA
ROMAN
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet +75 Kg (Male)
MOUKHAMED GALIEV
RENAT
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet +75 Kg (Male)
SHINKARUK
YURII
UKRAINE (UKR)
Cadet +75 Kg (Male)
TUZINSKY
LUKAS
SLOVAKIA (SVK)
Cadet +75 Kg (Male)
BAJZELJ
MATEJ
SLOVENIA (SLO)
Cadet +75 Kg (Male)
GREZELLA
LUKAS
GERMANY (GER)
Cadet -60 Kg (Male)
Cadet -60 Kg (Male)
1
VIOLA
RICARDO
BELGIUM (BEL)
Cadet -60 Kg (Male)
2
SHAKHRUDINOV
SAYGUIDMAGOMED
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -60 Kg (Male)
3
GASPAR VALADAS
PEDRO
PORTUGAL (POR)
Cadet -60 Kg (Male)
3
BOZON
JAROSLAV
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -60 Kg (Male)
5
BERENS
GEOFREY
NETHERLANDS (NED)
Cadet -60 Kg (Male)
5
VAUCHOK
SPARTAK
BELARUS (BLR)
Cadet -60 Kg (Male)
7
AGHASIYEV
JEYHUN
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet -60 Kg (Male)
7
LEPRE
SALVATORE
ITALY (ITA)
Cadet -60 Kg (Male)
WERLIK
MICHAL
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -60 Kg (Male)
ELIA
MICHAEL
CYPRUS (CYP)
Cadet -60 Kg (Male)
HRANILOVIC
DINO
CROATIA (CRO)
Cadet -60 Kg (Male)
KIANI
KEENAN
ENGLAND (ENG)
Cadet -60 Kg (Male)
SCHERBEL
ANDREAS
GERMANY (GER)
Cadet -60 Kg (Male)
MASTEV
IVICA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -60 Kg (Male)
DIENDORFER
OLIVER
AUSTRIA (AUT)
Cadet -60 Kg (Male)
IVANOVIC
DEJAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet -60 Kg (Male)
SANCHEZ SANCHEZ
DIEGO
SPAIN (ESP)
Cadet -60 Kg (Male)
LINDFORS
VILLE
FINLAND (FIN)
Cadet -60 Kg (Male)
SAM
KARIM
FRANCE (FRA)
Cadet -60 Kg (Male)
ABOU ELALAMIEN
RAMI
SWEDEN (SWE)
Cadet -60 Kg (Male)
ZSIGA
TAMAS
HUNGARY (HUN)
Cadet -60 Kg (Male)
FILIPIC
DALIBOR
SLOVENIA (SLO)
Cadet -60 Kg (Male)
ITZHAKI
OZ
ISRAEL (ISR)
Cadet -60 Kg (Male)
PANOUSOPOULOS
THEODOROS
GREECE (GRE)
Cadet -65 Kg (Male)
Cadet -65 Kg (Male)
1
BAILLON
OLIVIER
FRANCE (FRA)
Cadet -65 Kg (Male)
2
SKARABOT
UROS
SLOVENIA (SLO)
Cadet -65 Kg (Male)
3
KIRBERGER
MATTHIAS
GERMANY (GER)
Cadet -65 Kg (Male)
3
SCARDINALE
GIOVANNI
ITALY (ITA)
Cadet -65 Kg (Male)
5
CRUZ SANTOS
EDUARDO
PORTUGAL (POR)
Cadet -65 Kg (Male)
5
ILOSKI
DARKO
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet -65 Kg (Male)
7
KARPOV
DMITRIY
ISRAEL (ISR)
Cadet -65 Kg (Male)
7
HAUWEN
MICHAEL
BELGIUM (BEL)
Cadet -65 Kg (Male)
JUSUFAGIC
EDIN
CROATIA (CRO)
Cadet -65 Kg (Male)
KOUROUPIS
THEODOROS
GREECE (GRE)
Cadet -65 Kg (Male)
BIHARIE
AMIT
NETHERLANDS (NED)
Cadet -65 Kg (Male)
RUSAKOVICH
MIKALAI
BELARUS (BLR)
Cadet -65 Kg (Male)
GALOBARDES
ISAAC
ANDORRA (AND)
Cadet -65 Kg (Male)
POPOVIVC
BRANKO
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet -65 Kg (Male)
CHOUAEV
ISRAPIL
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -65 Kg (Male)
SHEVLIAKOV
YURII
UKRAINE (UKR)
Cadet -65 Kg (Male)
FIALA
ONDREJ
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet -65 Kg (Male)
WINSLOW
JACOB
DENMARK (DEN)
Cadet -65 Kg (Male)
HOPPER
BRADLEY
ENGLAND (ENG)
Cadet -65 Kg (Male)
MIAKIS
JAROSLAV
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -65 Kg (Male)
CASTANO
CESAR
SPAIN (ESP)
Cadet -65 Kg (Male)
DIMITRIOU
DIMITRIOS
CYPRUS (CYP)
Cadet -65 Kg (Male)
SOMOV
VLADIMIR
ESTONIA (EST)
Cadet -75 Kg (Male)
Cadet -75 Kg (Male)
1
ADZIJA
NIKOLA
CROATIA (CRO)
Cadet -75 Kg (Male)
2
BARBERO
RICARDO
SPAIN (ESP)
Cadet -75 Kg (Male)
3
ALONSO
LUDOVIC
FRANCE (FRA)
Cadet -75 Kg (Male)
3
FILIPPIDIS
SAVVAS
GREECE (GRE)
Cadet -75 Kg (Male)
5
CHATHER
JORAH
ENGLAND (ENG)
Cadet -75 Kg (Male)
5
BRIDIK
MILOSLAV
SLOVAKIA (SVK)
Cadet -75 Kg (Male)
7
MARKOU
MARKOS
CYPRUS (CYP)
Cadet -75 Kg (Male)
7
FORSYTH
DAVID JOHN
SCOTLAND (SCO)
Cadet -75 Kg (Male)
DRAPER
DEAN PETER
WALES (WAL)
Cadet -75 Kg (Male)
GONZALEZ
YVAN
BELGIUM (BEL)
Cadet -75 Kg (Male)
JERKOVIC
MILAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet -75 Kg (Male)
DILL
ANDRE
GERMANY (GER)
Cadet -75 Kg (Male)
MAMMADOV
EMIL
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet -75 Kg (Male)
HERMAN
POLDI
SLOVENIA (SLO)
Cadet -75 Kg (Male)
COSTA PERESTRELO
JORGE
PORTUGAL (POR)
Cadet -75 Kg (Male)
LYSOV
ALEXANDRE
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet -75 Kg (Male)
GUASCH
ANTONI
ANDORRA (AND)
Cadet -75 Kg (Male)
SMAAL
ERIK
NETHERLANDS (NED)
Cadet -75 Kg (Male)
KIRSIMAE
HENRIK
ESTONIA (EST)
Cadet Kata Female
Cadet Kata Female
1
RUIZ
MARIA TERESA
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Female
2
SALVATORI
GIADA
ITALY (ITA)
Cadet Kata Female
3
HAAS
SABRINA
GERMANY (GER)
Cadet Kata Female
3
SENJUG
MIRNA
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Female
5
PAVLOVIC
BILJANA
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet Kata Female
5
HEY
MICHELLE
ENGLAND (ENG)
Cadet Kata Female
7
ROGER
LAETICIA
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Female
7
KORIAGINA
ANNA
UKRAINE (UKR)
Cadet Kata Female
LALAKOVA
MARTINA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kata Female
KOSTI
ARGYRO
GREECE (GRE)
Cadet Kata Female
MLINARIC
TINA
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kata Female
SZYMCZAK
MARTA
POLAND (POL)
Cadet Kata Female
LLOYD
TRICIA
WALES (WAL)
Cadet Kata Female
RAMEIS
ANDREA
AUSTRIA (AUT)
Cadet Kata Female
HRUSECKA
ERIKA
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Male
Cadet Kata Male
1
MARCOS NIETO
VALENTIN
SPAIN (ESP)
Cadet Kata Male
2
NEGHLIZ
AYOUB
FRANCE (FRA)
Cadet Kata Male
3
VIOLA
RICARDO
BELGIUM (BEL)
Cadet Kata Male
3
DAMASKOS
CHRISTOS
GREECE (GRE)
Cadet Kata Male
5
BOHAT
MARTIN
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kata Male
5
PILMANN
JINDRICH
CZECH REPUPLIC (CZE)
Cadet Kata Male
7
ROGANOV
EVGUENI
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kata Male
7
SORBINO
STEFANO
ITALY (ITA)
Cadet Kata Male
KAC
LUKA
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kata Male
MAZOR
EVGENI
ISRAEL (ISR)
Cadet Kata Male
SEMCHYK
SIARHEI
BELARUS (BLR)
Cadet Kata Male
ELIA
COSTAS
CYPRUS (CYP)
Cadet Kata Male
MARIC
NENAD
CROATIA (CRO)
Cadet Kata Male
OSYPCHUK
MAXIM
UKRAINE (UKR)
Cadet Kata Male
SCHETTULAT
HENNING
GERMANY (GER)
Cadet Kata Male
STRASSER
VILMOS
HUNGARY (HUN)
Cadet Kumite Male -70 kg
Cadet Kumite Male -70 kg
1
EDWARDS
CLINTON
ENGLAND (ENG)
Cadet Kumite Male -70 kg
2
VUKOBRAT
NENAD
CROATIA (CRO)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
KONDOV
YORDAN
BULGARIA (BUL)
Cadet Kumite Male -70 kg
3
SKRETTING
ESPEN
NORWAY (NOR)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
LE FEBRE
BOBBY
NETHERLANDS (NED)
Cadet Kumite Male -70 kg
5
DIMITRIOU
ADAMOS
CYPRUS (CYP)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
CARCEDO-GONZALES
MIGUEL-ANGEL
SPAIN (ESP)
Cadet Kumite Male -70 kg
7
BARTOLO
ANTONIO
ITALY (ITA)
Cadet Kumite Male -70 kg
KORAC
SLOBODAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Cadet Kumite Male -70 kg
OKNIN
OMRY
ISRAEL (ISR)
Cadet Kumite Male -70 kg
VOZLIC
DEJAN
SLOVENIA (SLO)
Cadet Kumite Male -70 kg
KANTEMIROV
AZAMAT
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Cadet Kumite Male -70 kg
ALEKSANDAR
JANCEV
NORTH MACEDONIA (MKD)
Cadet Kumite Male -70 kg
LANDL
JAN
SLOVAKIA (SVK)
Cadet Kumite Male -70 kg
MENGEL
LAURI
ESTONIA (EST)
Cadet Kumite Male -70 kg
HAUWEN
GARRY
BELGIUM (BEL)
Cadet Kumite Male -70 kg
KLEMETTI
ERKKO
FINLAND (FIN)
Cadet Kumite Male -70 kg
ZAMANOV
JOSHGUN
AZERBAIJAN (AZE)
Cadet Kumite Male -70 kg
BATISTA CASACA
TIAGO
PORTUGAL (POR)
Cadet Kumite Male -70 kg
KOULIANOPOULOS
ILIAS
GREECE (GRE)
Cadet Kumite Male -70 kg
LEUCI
DANIELE
GERMANY (GER)
Cadet Kumite Male -70 kg
SIOUSARAN
CEDRIC
FRANCE (FRA)
Cadet Kumite Male -70 kg
KHOLAD
ALIAKSEI
BELARUS (BLR)
Junior +60 Kg (Female)
Junior +60 Kg (Female)
1
NORTAN
VANESCA
NETHERLANDS (NED)
Junior +60 Kg (Female)
2
LOWE
KATRINA
ENGLAND (ENG)
Junior +60 Kg (Female)
3
SCHOLTES
TESSY
LUXEMBOURG (LUX)
Junior +60 Kg (Female)
3
GRBIC
SARA
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior +60 Kg (Female)
5
SOFTIC
MERIMA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +60 Kg (Female)
5
DEROJA
ZELJKA
CROATIA (CRO)
Junior +60 Kg (Female)
7
MOREIRA VALENTE
TANIA
PORTUGAL (POR)
Junior +60 Kg (Female)
7
MARCUCILLI
ELODIE
FRANCE (FRA)
Junior +60 Kg (Female)
ZAMORA
LUCIA
SPAIN (ESP)
Junior +60 Kg (Female)
POZNIAK
TATIANA
BELARUS (BLR)
Junior +60 Kg (Female)
ADAM
PAMELA
SCOTLAND (SCO)
Junior +60 Kg (Female)
FRIESENHAHN
EVA
AUSTRIA (AUT)
Junior +60 Kg (Female)
KROUGLOVA
SVETLANA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +60 Kg (Female)
MEDVEDOVA TULEJOVA
EVA
SLOVAKIA (SVK)
Junior +60 Kg (Female)
PALMIERI
LARA
ITALY (ITA)
Junior +60 Kg (Female)
STASSOS
JOANNA
SWEDEN (SWE)
Junior +60 Kg (Female)
GUSTAFSSON
HEIDI
FINLAND (FIN)
Junior +60 Kg (Female)
BENADDA
YASMINA
GERMANY (GER)
Junior +80 Kg (Male)
Junior +80 Kg (Male)
1
BJURING
THOMAS
DENMARK (DEN)
Junior +80 Kg (Male)
2
PEREZ CASANOVA
JOSE FRANCISCO
SPAIN (ESP)
Junior +80 Kg (Male)
3
ZARKO
ARSOVSKI
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior +80 Kg (Male)
3
MANISCALCO
STEFANO
ITALY (ITA)
Junior +80 Kg (Male)
5
MESBAH
HAKIM
FRANCE (FRA)
Junior +80 Kg (Male)
5
PAVKOVIC
JOSIP
CROATIA (CRO)
Junior +80 Kg (Male)
7
RAYMAN
JAN
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior +80 Kg (Male)
7
TOPALOVIC
ARMIN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior +80 Kg (Male)
MUILWYK
BOY
NETHERLANDS (NED)
Junior +80 Kg (Male)
THEDINGA
AIKO
GERMANY (GER)
Junior +80 Kg (Male)
VISIC
SIMON
SLOVENIA (SLO)
Junior +80 Kg (Male)
GREBER
LAZAR
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior +80 Kg (Male)
KONRAD
ROMAN
SLOVAKIA (SVK)
Junior +80 Kg (Male)
BAER
HEN
ISRAEL (ISR)
Junior +80 Kg (Male)
ROZSAHEGYI
LASZLO
HUNGARY (HUN)
Junior +80 Kg (Male)
TSAMOURLIDIS
IRAKLIS
GREECE (GRE)
Junior +80 Kg (Male)
EWING
CHRISTOPHER GEORGE
SCOTLAND (SCO)
Junior +80 Kg (Male)
KIRSI
OLLE
ESTONIA (EST)
Junior +80 Kg (Male)
MARTINOV
MARTIN
BULGARIA (BUL)
Junior +80 Kg (Male)
ODYSSEUS
MICHAEL
CYPRUS (CYP)
Junior +80 Kg (Male)
RELANDER
ANTTI
FINLAND (FIN)
Junior +80 Kg (Male)
DANIELS
AUDUN
ENGLAND (ENG)
Junior +80 Kg (Male)
RAZVODOV
VLADIMIR
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior +80 Kg (Male)
HAKAN
LUNDE
SWEDEN (SWE)
Junior -60 Kg (Female)
Junior -60 Kg (Female)
1
MICAELI
SHIMA
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Female)
2
PLATANIA
ELEONORA
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Female)
3
FERHATBEGOVIC DIZDAREVIC
LEJLA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -60 Kg (Female)
3
PECEKOVA
PETRA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -60 Kg (Female)
5
TOTH
BEATRIX
HUNGARY (HUN)
Junior -60 Kg (Female)
5
BURSKA
IZABELA
POLAND (POL)
Junior -60 Kg (Female)
7
STRIKA
KATARINA
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -60 Kg (Female)
7
KAUFMANN
SABRINA
AUSTRIA (AUT)
Junior -60 Kg (Female)
CHAVEZ CASANOVA
ARANZAZU
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Female)
ILCIKOVA
MILICA
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Female)
LADINEK
NUSA
SLOVENIA (SLO)
Junior -60 Kg (Female)
BRANKOVIC
SASA
SWEDEN (SWE)
Junior -60 Kg (Female)
DANIELS
KIM
BELGIUM (BEL)
Junior -60 Kg (Female)
CHARALAMPOUS
MARINA
CYPRUS (CYP)
Junior -60 Kg (Female)
ZHELESNIAK
EKATERINA
UKRAINE (UKR)
Junior -60 Kg (Female)
GURENKO
NADEZHDA
BELARUS (BLR)
Junior -60 Kg (Female)
KOCHETKOVA
EKATERINA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Female)
CAULIER
AURELIA
FRANCE (FRA)
Junior -60 Kg (Female)
WILLIAMS
NATALIE
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Female)
GRAHAM
CLAIRE
SCOTLAND (SCO)
Junior -60 Kg (Female)
LAVRENTJEVA
VERONIKA
ESTONIA (EST)
Junior -60 Kg (Female)
VUKOBRAT
IVONA
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Male)
Junior -60 Kg (Male)
1
DEBONO
LAURENT
FRANCE (FRA)
Junior -60 Kg (Male)
2
BAYO TALLON
SANTIAGO
SPAIN (ESP)
Junior -60 Kg (Male)
3
LOBAN
ANDREI
BELARUS (BLR)
Junior -60 Kg (Male)
3
PAPPAS
KOSTANTINOS
GREECE (GRE)
Junior -60 Kg (Male)
5
OU-AISSA
NABIL
NETHERLANDS (NED)
Junior -60 Kg (Male)
5
CHMELAR
MICHAL
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -60 Kg (Male)
7
MACKO
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Junior -60 Kg (Male)
7
SARTIRANI
DIEGO
ITALY (ITA)
Junior -60 Kg (Male)
SZENI
ISTVAN
HUNGARY (HUN)
Junior -60 Kg (Male)
CARBONI
LIONEL
BELGIUM (BEL)
Junior -60 Kg (Male)
DANNHEIMER
THOMAS
GERMANY (GER)
Junior -60 Kg (Male)
GEORGIOU
ALEXANDROS
CYPRUS (CYP)
Junior -60 Kg (Male)
HASIC
GORAN
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -60 Kg (Male)
SVETIC
DARIO
CROATIA (CRO)
Junior -60 Kg (Male)
DALGATOV
CHAKHROUBEG
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -60 Kg (Male)
EYNALOV
MEHMAN
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -60 Kg (Male)
GRANT
KINGLSEY
ENGLAND (ENG)
Junior -60 Kg (Male)
ROGIC
STEVAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -60 Kg (Male)
ABDULAI
AGUS
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -60 Kg (Male)
ZGRZYWA
ANDRZEJ
BULGARIA (BUL)
Junior -60 Kg (Male)
GLAVAS
ROBERT
AUSTRIA (AUT)
Junior -65 Kg (Male)
Junior -65 Kg (Male)
1
GARCIA PINADERO
CESAR
SPAIN (ESP)
Junior -65 Kg (Male)
2
KOVACS
ADAM
HUNGARY (HUN)
Junior -65 Kg (Male)
3
ZIVNER
TOMAS
SLOVAKIA (SVK)
Junior -65 Kg (Male)
3
BONY
ACHILLE
FRANCE (FRA)
Junior -65 Kg (Male)
5
GRUENER
CHRISTIAN
GERMANY (GER)
Junior -65 Kg (Male)
5
PROVENCE
LOUIS
NETHERLANDS (NED)
Junior -65 Kg (Male)
7
BARDUGO
TZAHI
ISRAEL (ISR)
Junior -65 Kg (Male)
7
RUOTSI
SAMI
FINLAND (FIN)
Junior -65 Kg (Male)
VUCIC
MARIO
CROATIA (CRO)
Junior -65 Kg (Male)
CHIOFALO
GIUSEPPE
ITALY (ITA)
Junior -65 Kg (Male)
LARMOUR
COLIN
SCOTLAND (SCO)
Junior -65 Kg (Male)
MUSANOVIC
DINO
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -65 Kg (Male)
REES
DARREN
WALES (WAL)
Junior -65 Kg (Male)
ISRAFILOV
VUSAL
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -65 Kg (Male)
TRIANTAFYLLIS
DIMITRIOS
GREECE (GRE)
Junior -65 Kg (Male)
AZANOV
ALEXANDRE
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -65 Kg (Male)
BRENNAN
LIAM
ENGLAND (ENG)
Junior -65 Kg (Male)
DI GUIGNO
NICOLAS
BELGIUM (BEL)
Junior -65 Kg (Male)
MAVROMATIS
MARIOS
CYPRUS (CYP)
Junior -65 Kg (Male)
SILVA CABRAL
BRUNO
PORTUGAL (POR)
Junior -65 Kg (Male)
DESPOTOV
IVO
BULGARIA (BUL)
Junior -65 Kg (Male)
LESER
TADEJ
SLOVENIA (SLO)
Junior -65 Kg (Male)
GLISIC
SRDAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -65 Kg (Male)
MUTTIK
RIKO
ESTONIA (EST)
Junior -65 Kg (Male)
JUNEK
JIRI
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -70 Kg (Male)
Junior -70 Kg (Male)
1
CANBULAT
LEVENT
GERMANY (GER)
Junior -70 Kg (Male)
2
SANTANA
DAVID
SPAIN (ESP)
Junior -70 Kg (Male)
3
VISENTIN
ALEX
ITALY (ITA)
Junior -70 Kg (Male)
3
CANNING
CAIN
ENGLAND (ENG)
Junior -70 Kg (Male)
5
DUKIC
NIKOLA
CROATIA (CRO)
Junior -70 Kg (Male)
5
MC EWAN
NEIL
SCOTLAND (SCO)
Junior -70 Kg (Male)
7
OUIANAEV
ROUSLAN
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -70 Kg (Male)
7
VASEV
VASIL
BULGARIA (BUL)
Junior -70 Kg (Male)
ISMAYILOV
SHAHIN
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -70 Kg (Male)
ZSEMLYE
CSABA
HUNGARY (HUN)
Junior -70 Kg (Male)
LOACKER
CHRISTIAN
AUSTRIA (AUT)
Junior -70 Kg (Male)
MILJANIC
VLADAN
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -70 Kg (Male)
DAMASKOS
IOANNIS
GREECE (GRE)
Junior -70 Kg (Male)
PUTZ
JAN
SLOVAKIA (SVK)
Junior -70 Kg (Male)
HYSEK
MIROSLAV
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -70 Kg (Male)
ZARIC
DARKO
SLOVENIA (SLO)
Junior -70 Kg (Male)
KRYLOVSKYI
DENYS
UKRAINE (UKR)
Junior -70 Kg (Male)
BRINCH
CHRISTOFFER
NORWAY (NOR)
Junior -70 Kg (Male)
CARBONI
ALEXANDER
BELGIUM (BEL)
Junior -70 Kg (Male)
GOCE
PETROV
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -70 Kg (Male)
TEPLOHH
DMITRI
ESTONIA (EST)
Junior -70 Kg (Male)
DEMIREL
ILHAN
NETHERLANDS (NED)
Junior -70 Kg (Male)
HADJI
SABER
FRANCE (FRA)
Junior -70 Kg (Male)
ISO PEURA
TAPIO
FINLAND (FIN)
Junior -70 Kg (Male)
ZUBCEVIC
AMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -70 Kg (Male)
MARATHOVOUNIOTIS
FOTIS
CYPRUS (CYP)
Junior -70 Kg (Male)
ERIC
ERICSSON
SWEDEN (SWE)
Junior -75 Kg (Male)
Junior -75 Kg (Male)
1
GALLIAN
THOMAS
FRANCE (FRA)
Junior -75 Kg (Male)
2
RAHIMOV
VUSAL
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -75 Kg (Male)
3
TETELENIS
STEFANOS
GREECE (GRE)
Junior -75 Kg (Male)
3
MILESKI
IVICA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior -75 Kg (Male)
5
ANDERSON
JOHN
ENGLAND (ENG)
Junior -75 Kg (Male)
5
PODGORNIK
ALEN
SLOVENIA (SLO)
Junior -75 Kg (Male)
7
BOLDIN
EVGUENI
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -75 Kg (Male)
7
VERDYCK
KEVIN
BELGIUM (BEL)
Junior -75 Kg (Male)
MUTTIK
JANAR
ESTONIA (EST)
Junior -75 Kg (Male)
PAULIUCHENKAU
ALIAKSEI
BELARUS (BLR)
Junior -75 Kg (Male)
SCHMIDT
FRANK
GERMANY (GER)
Junior -75 Kg (Male)
KROPIK
ONDREJ
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -75 Kg (Male)
TUHKANEN
TUOMAS
FINLAND (FIN)
Junior -75 Kg (Male)
WALLACE
DEAN
SCOTLAND (SCO)
Junior -75 Kg (Male)
ACCARDI
DANIELE
ITALY (ITA)
Junior -75 Kg (Male)
MROZEWSKI
SEBASTIAN
POLAND (POL)
Junior -75 Kg (Male)
BHOEWAR
ASHWIN
NETHERLANDS (NED)
Junior -75 Kg (Male)
PANEV
BLAGOVEST
BULGARIA (BUL)
Junior -75 Kg (Male)
DJURICKOVIC
DIMITRIJE
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -75 Kg (Male)
HUDAK
RODIMIR
SLOVAKIA (SVK)
Junior -75 Kg (Male)
BERIAN GONZALEZ POLO
JUAN
SPAIN (ESP)
Junior -75 Kg (Male)
OLYMPIOU
EFREMAKIS
CYPRUS (CYP)
Junior -75 Kg (Male)
BRACIC
MARIJAN
CROATIA (CRO)
Junior -75 Kg (Male)
SILVA
CLAUDIA
PORTUGAL (POR)
Junior -75 Kg (Male)
HENRIK
RAIALA
SWEDEN (SWE)
Junior -75 Kg (Male)
VARGA
ANDRAS
HUNGARY (HUN)
Junior -80 Kg (Male)
Junior -80 Kg (Male)
1
PIGNATARO
FLAVIO
ITALY (ITA)
Junior -80 Kg (Male)
2
SIVRIC
DANIJEL
CROATIA (CRO)
Junior -80 Kg (Male)
3
CHANTALOU
FRANCK
FRANCE (FRA)
Junior -80 Kg (Male)
3
RACHOUTIS
DIMITRIOS
GREECE (GRE)
Junior -80 Kg (Male)
5
ZOUBEK
PETR
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior -80 Kg (Male)
5
REICH
CHRISTOPH
GERMANY (GER)
Junior -80 Kg (Male)
7
JOUNOUSOV
VLADIMIR
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior -80 Kg (Male)
7
MILOSEVIC
MARIO
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior -80 Kg (Male)
CUPINA
ADMIR
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior -80 Kg (Male)
BARTHOLOMEW
LEE
ENGLAND (ENG)
Junior -80 Kg (Male)
ITZHAKI
OFER
ISRAEL (ISR)
Junior -80 Kg (Male)
KADLECIK
MARIAN
SLOVAKIA (SVK)
Junior -80 Kg (Male)
MAYER
JEAN MARC
AUSTRIA (AUT)
Junior -80 Kg (Male)
PLESKONICS
ZOLTAN
HUNGARY (HUN)
Junior -80 Kg (Male)
SEVILLANO MOLINO
RUBEN
SPAIN (ESP)
Junior -80 Kg (Male)
HAMPUS
GRAHN
SWEDEN (SWE)
Junior -80 Kg (Male)
MALINOVIC
ALAIN
SLOVENIA (SLO)
Junior -80 Kg (Male)
VANHOUDT
LARS
BELGIUM (BEL)
Junior -80 Kg (Male)
CAMERON
STEWART
SCOTLAND (SCO)
Junior -80 Kg (Male)
DOUGLAS
STELIOS
CYPRUS (CYP)
Junior -80 Kg (Male)
JAFAROV
ROVSHAN
AZERBAIJAN (AZE)
Junior -80 Kg (Male)
KONDOV
MOMCHIL
BULGARIA (BUL)
Junior Kata Female
Junior Kata Female
1
JIMENEZ FERNANDEZ
RUTH
SPAIN (ESP)
Junior Kata Female
2
KIS
MARINA
YUGOSLAVIA (YUG)
Junior Kata Female
3
BUIL
SABRINA
FRANCE (FRA)
Junior Kata Female
3
DIENDORFER
TANJA
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Female
5
MAZZOLENI
SARA
ITALY (ITA)
Junior Kata Female
5
WOLNA
AGNIESZKA
POLAND (POL)
Junior Kata Female
7
DETHY
VIRGINIE
BELGIUM (BEL)
Junior Kata Female
7
THEOPHANOUS
KATHERINA
GERMANY (GER)
Junior Kata Female
YORDANOVA
MARIELA
BULGARIA (BUL)
Junior Kata Female
MONTEIRO LORENZ
CARMEN
PORTUGAL (POR)
Junior Kata Female
CHARALAMPOUS
MARINA
CYPRUS (CYP)
Junior Kata Female
DVORAKOVA
MARKETA
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Female
RIBARSKA
TAMARA
NORTH MACEDONIA (MKD)
Junior Kata Female
MUHA
SPELA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kata Female
VIL KINA
OLGA
BELARUS (BLR)
Junior Kata Female
BERTOK
BARBARA
CROATIA (CRO)
Junior Kata Male
Junior Kata Male
1
LOPEZ MEGIA
VICTOR
SPAIN (ESP)
Junior Kata Male
2
MOTTRAM
JONATHAN
ENGLAND (ENG)
Junior Kata Male
3
NEUFFER
BRUCE
FRANCE (FRA)
Junior Kata Male
3
SCHWANZER
ROBERT
CZECH REPUPLIC (CZE)
Junior Kata Male
5
BLOCH
WOJCIECH
POLAND (POL)
Junior Kata Male
5
BADURA
PETER
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kata Male
7
BRANCALEON
LUCA
ITALY (ITA)
Junior Kata Male
7
RABUSHKO
VITALI
BELARUS (BLR)
Junior Kata Male
OINONEN
VILLE-PEKKA
FINLAND (FIN)
Junior Kata Male
VASILIEV
ANDRIS
LATVIA (LAT)
Junior Kata Male
KONSTANTAKOPOULOS
ELEFTHERIOS
GREECE (GRE)
Junior Kata Male
SCHNEIDER
GERGELY
HUNGARY (HUN)
Junior Kata Male
MILNER
TIM
GERMANY (GER)
Junior Kata Male
NOURKENOV
ALEXEI
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kata Male
TEIXEIRA JERONIMO
RUI
PORTUGAL (POR)
Junior Kata Male
KLAUSBERGER
SIMON
AUSTRIA (AUT)
Junior Kata Male
LAINE
GEORGIOS
SWEDEN (SWE)
Junior Kata Male
MARIJANOVIC
TOMISLAV
CROATIA (CRO)
Junior Kata Male
SKJORVESTAD
STIAN
NORWAY (NOR)
Junior Kata Male
ZGRZYWA
ANDRZEJ
BULGARIA (BUL)
Junior Kata Male
HAFKENSCHEID
DESMOND
NETHERLANDS (NED)
Junior Kata Male
KREBS
GREGOR
SLOVENIA (SLO)
Junior Kata Male
MARATHOVOUNIOTIS
FOTIS
CYPRUS (CYP)
Junior Kumite Female -53 kg
Junior Kumite Female -53 kg
1
KERSEY
LEONIE
ENGLAND (ENG)
Junior Kumite Female -53 kg
2
CEKUNEC
MILENA
CROATIA (CRO)
Junior Kumite Female -53 kg
3
KRAUS
CAROLE
LUXEMBOURG (LUX)
Junior Kumite Female -53 kg
3
CHARNOVA
MARYNA
BELARUS (BLR)
Junior Kumite Female -53 kg
5
DEBATTY
JULIE
BELGIUM (BEL)
Junior Kumite Female -53 kg
5
FIUMICINO
ROMINA ALESSANDRA
ITALY (ITA)
Junior Kumite Female -53 kg
7
BLIZNIAKOVA
ERIKA
SLOVAKIA (SVK)
Junior Kumite Female -53 kg
7
MAHMOUD
INGE
FINLAND (FIN)
Junior Kumite Female -53 kg
JUSTO ENCINAR
OLGA
SPAIN (ESP)
Junior Kumite Female -53 kg
MOISEEVA
EVGUENIA
RUSSIAN FEDERATION (RUS)
Junior Kumite Female -53 kg
SAVOR
TEJA
SLOVENIA (SLO)
Junior Kumite Female -53 kg
CULOV
LEJLA
BOSNIA & HERZEGOVINA (BIH)
Junior Kumite Female -53 kg
IOANNOU
THEANO
CYPRUS (CYP)
Junior Kumite Female -53 kg
KOSMIDOU
EVDOXIA
GREECE (GRE)
Junior Kumite Female -53 kg
PUSKAS
BEATRIX
HUNGARY (HUN)
Junior Kumite Female -53 kg
BAUMGARTNER
NICOLE
GERMANY (GER)
Junior Kumite Female -53 kg
WANESSA
LASSARP
SWEDEN (SWE)
Junior Kumite Female -53 kg
LOCK
MARJIORITE
FRANCE (FRA)
Junior Kumite Female -53 kg
POPOVA
SVETLA
BULGARIA (BUL)
Junior Kumite Female -53 kg
STOJOVIC
BILJANA
YUGOSLAVIA (YUG)